VYBERTE SI REGION

Sport

Basketbalisté začínají přípravu na novou sezonu

Domažlice – S přípravou na další sezonu bojů ve II. lize začínají v těch dnech basketbalisté Domažlic. První tým mužů prochází od minulého ročníku generační obměnou, cíle ale zůstávají přesto vysoké. V mistrovské soutěži chtějí Chodové bojovat o účast v play-off a v poháru by rádi s ohledem na svoje fanoušky přivedli na palubovku Městské sportovní haly soupeře zvučnějšího jména.

Kozina: Na Domažlice mám nejlepší vzpomínky

Domažlice, Brno – Už za jeho působení v Domažlicích se o Janu Kozinovi mluvilo jako o velkém basketbalovém talentu. Pozvánka do reprezentace hráčů do 18 let, působení v Nymburku a nyní v extraligovém Brně to dokládají…

V Holýšově vyhráli Drozda a Lampa se Zdychyncem

Holýšov – Po celý víkend to na kurtech v Holýšově žilo. Tenisový oddíl TJ Holýšov tam totiž pořádal tradiční dvoudenní turnaj ve dvouhře a čtyřhře neregistrovaných hráčů.

Junior Jan Páník se konečně dočkal vítězství

Domažlice – Sedmý závod rallyekrosového seriálu Chodský čakan přinesl první letošní vítězství juniorovi Janu Páníkovi, jenž díky němu postoupil na 4. příčku průběžné klasifikace.

Domažlické RSC obhájilo v Novém Kramolíně prvenství

Nový Kramolín – Za účasti sedmi týmů se v Novém Kramolíně nedávno konal turnaj v malé kopané, který domácí Notor Club posledních dvaadvacet ročníků pořádá na počest bývalého starosty obce jako Memoriál Ing. Josefa Běhounka.

Jiskra po bídném výkonu prohrála s MFK Chrudim

Postřekov – Ve 3. kole České fotbalové ligy se na postřekovském trávníku představilo východočeské mužstvo, které se v minulé sezoně rvalo do posledních kol o postupové místo do II. ligy – MFK Chrudim. Duel si v horkém sobotním dnu nenechalo ujít na 280 diváků, ale výkon hráčů Jiskry je musel hodně zklamat. Domácí totiž soupeři nestačili rychlostně, v soubojích byli většinou pozdě a prohrávali je, o kombinaci si díky spoustě nepřesných přihrávek a absenci pohybu mohli nechat jen zdát, takže Chrudimští ovládli střed hřiště a zhruba dvě třetiny zápasu odehráli na polovině Jiskry. Ta za celý zápas pouze jednou hostujícího brankáře Mrázka pořádně prověřila a její akce většinou končily v uctivé vzdálenosti od jeho branky.

Kraj: Ex-domažlický Hartl rozhodl o výhře Petřína

Plzeňský kraj – Petřín usilující o návrat do divize porazil ve šlágru
3. kola krajského přeboru oslabenou Zruč 3:2 gólem Jiřího Hartla v 90. minutě. Okresní derby v Holýšově skončilo remízou. Vejprnice si připsaly první body. Lhota přejela Přeštice…

Divize: Rokycany slavily proti Klatovům první výhru

Plzeňský kraj – V Rokycanech si mohli poprvé v nové sezoně zařvat vítězně po zápase poté, co svěřenci trenéra Pavla Aubrechta zdolali v rámci 3. kola divizní skupiny A v derby Klatovy 3:0. Svěřenci trenéra Stanislava Purkarta prohráli s Čížovou koučovanou Zdeňkem Starobou.

Memoriál Rudolfa Schafera

Domažlicko – V sobotu 20. srpna uspořádal tenisový klub LTC Domažlice celostátní turnaj staršího žactva Memoriál Rudolfa Schafera.

Volejbalový Chodsko cup 2016 ovládly domácí týmy

Domažlice – Již osmý ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Chodsko cup se uskutečnil o pouťové sobotě na domažlických antukových kurtech. Kapacita turnaje byla již týden předem naplněna, tudíž pořadatelé Jan Giebl a Aneta Volfíková mohli v sobotu ráno přivítat deset družstev.

Tip liga Domažlického deníku začíná úvodním kolem

Domažlicko – Se startem nižších fotbalových soutěží začíná soutěž Domažlického deníku – Tip liga. Tipují se výsledky deseti vybraných fotbalových zápasů od ČFL po IV. třídu. Hrajeme o ceny od firmy Expert Elektro. První kupon najdete už dnes v novinách!

Daniel Černý vystřelil výhru Jiskry v derby

Tachov – Druhé kolo třetí nejvyšší soutěže nabídlo západočeské derby mezi domácím Tachovem a domažlickou Jiskrou.

Kraj: Nováček z Nýrska porazil oslabený Holýšov!

Plzeňský kraj – Fotbalisté Nýrska si coby nováček krajského přeboru počíná zatím hodně suverénně. Ve 2. kole porazili Holýšov, který hrál od 22. minuty bez vyloučeného Kaase. Domažlická ´Benfika´ v závěrečné čtvrthodince díky trefám nových posil Falouta a Sovy otočila duel s Vejprnicemi. Plzeňské derby skončilo výhrou Rapidu.

ČFL: V derby se radovali fotbalisté hostujících Domažlic

Plzeňsko – V očekávaném derby v Tachově zvítězili hosté z Domažlic nejtěsnějším poměrem 1:0, když jim výhru zajistil brankou už v první půli Černý.

Divize: Milan Lucák zařídil Klatovům remízu

Plzeňský kraj – Fotbalisté Klatov bodovali i ve druhém kole divizní skupiny A, když na Rozvoji dokázali smazat náskok pražské Admiry a nakonec brali po penaltovém rozstřelu dva body.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.