Slavia Plzeň C – Jiskra Domažlice 3:1 (20, 23, -15, 21)
Úvod prvního utkání vypadal pro domažlické nadějně. Rychle se dostali do vedení 4:0 a soupeř se zdál být zaskočen dobrým nástupem Jiskry. Ovšem už v průběhu prvního setu se začala hra domažlických volejbalistů postupně rozpadat. Největším kamenem úrazu byl příjem soupeřova podání. Tolik přímých bodů ze servisu, které dokázal soupeř získat, se vidí málokdy, a ze stavu 10:9 pro Jiskru byl vzápětí stav 16:10 pro USK. „Hráči v tu chvíli vypadali úplně bezradně, nepomohl ani timeout, soupeř dál bezchybně servíroval a tím nás kompletně rozložil,“ prohlásil hrající trenér V. Milisderfer.

I přes studenou sprchu z prvního setu se dokázali domažličtí volejbalisté poměrně rychle oklepat. Přihrávka sice stále činila největší potíže, ale podařilo se eliminovat bodové šňůry USK. Nejvíce míčů získávali hráči Jiskry především z bloku, dokázali ubránit i několik soupeřových útoků v řadě. Obrana na síti byla v tu chvíli jediná činnost, kterou domažličtí převyšovali soupeře. Útok nebyl příliš důrazný, hráči Jiskry se jen těžko prosazovali a hra v poli byla snad ještě horší. I přes špatný výkon dokázala Jiskra udržet vyrovnaný stav až do koncovky, v té byli úspěšnější domácí a ujali se vedení 2:0 na sety.

Třetí sada vyzněla jasně pro Domažlické. Podařilo se přehrát nepříjemný servis soupeře, zvednout několik těžkých balonů v poli, zlepšil se útok a stále se dařilo na bloku. V průběhu setu si volejbalisté Jiskry vypracovali desetibodový náskok, který udrželi až do konce, a zvítězili 25:15.

Bohužel třetí set byl jediný světlý moment hráčů Jiskry v prvním utkání. Ani přesvědčivá výhra je nedokázala dostatečně nabudit k lepšímu výkonu. Nepomohlo burcování domažlického libera R. Pavlíka, který se ze všech sil snažit probudit hráče Domažlic, kteří působili odevzdaně. Domácí si získali v průběhu setu náskok několika bodů, který udrželi až do konce. Jen v závěru se hráči Jiskry vzepjali k náporu, za stavu 24:19 pro soupeře dokázali získat ještě pár bodů, ale to už bylo pozdě. Čtvrtý set skončil v poměru 25:21 pro plzeňské, kteří tak vyhráli utkání 3:1.

Jiskra Domažlice: Kubal, Pham, Giebl, Roman, O. Kupilík, Nagy, libero: Pavlík – střídal: Niedermayer.

Slavia Plzeň C – Jiskra Domažlice 0:3 (-22, -13, -20)
Volejbalisté Domažlic dokázali v šatně rychle zapomenout na zpackaný zápas a ve druhém utkání byli k nepoznání. Od začátku drtili soupeře na bloku i v útoku. Hru výrazně oživil příchod mladého smečaře M. Phama, který předvedl povedený výkon a pomohl týmu se zvednout. Plzeňští si nedokázali s nadšeně bojujícím týmem poradit. A tak bylo o výsledku druhého zápasu rozhodnuto ve třech setech, které s přehledem získali volejbalisté Domažlic. Jen výsledek prvního utkání kazil dobrý dojem z předvedené hry Jiskry.

Jiskra tak v přímém boji uhájila druhou příčku před USK Slavia C. V neděli 5. prosince je od 11 a 15 hodin čekají domácí zápasy proti Sokolu Skvrňany.

10. TJ Sokol Plzeň Letná ⋌12 3 9 0 16:30 15

Další výsledky 11. a 12. kola: H. Týn - Bílá Hora 3:0 (22, 23, 21), Spálené Poříčí - Klatovy 3:1, USK Slavia B - Union 3:0 (20, 13, 19), Skvrňany - Letná 3:2 (19, 10, -19, -23, 9), H. Týn - Bílá Hora 1:3 (-27, 22, -20, -16), Spálené Poříčí - Klatovy 0:3, USK Slavia B - Union 3:0 (16, 18, 21), Skvrňany - Letná 1:3 (21, -16, -25, -18).