Loko Plzeň C – Domažlice 2:3 (14,-16,-18,18,-11)
Svěřenkyně trenérky Marie Schröpferové nevstoupily do úvodního zápasu dobře, domácím nestačily téměř v žádné herní činnosti a první set jasně prohrály. Po několika změnách v sestavě se však karta otočila a v následujících setech to byly hostující volejbalistky, kdo na hřišti vládl. Domažlický tým dirigovaný nahrávačkou Anetou Berkovou, která je rovněž první nahrávačkou Volejbalu Plzeň v extralize kadetek, předváděl výborný výkon a po setech 25:16 a 25:18 se dostal do vedení 2:1. Ve čtvrtém setu se podařilo zkušenému domácímu týmu ve střední části odskočit a po zásluze srovnat na 2:2. V tiebreaku domažlické volejbalistky rychle prohrávaly a za stavu 6:11 to už s domažlickými nadějemi na vítězství nevypadalo dobře. Ovšem výborná série podání Anety Berkové i koncentrovaný výkon ostatních hráček přinesly devítibodovou sérii a tím pádem vítězství 15:11 po skvělém obratu.

Loko Plzeň C – Domažlice 1:3 (20,-20,-23,-15)
Ani do druhého zápasu nevstoupily Domažlice tak, jak by si představovaly. Domácí hráčky šly rychle do vedení a to nedokázal hostující tým stáhnout ani přes zlepšený výkon v závěru sady. Druhý set měl opačný průběh, domažlické volejbalistky byly většinu času ve vedení a po výhře 25:20 srovnaly na 1:1. Klíčovým setem byl ten třetí, k vidění byl vyrovnaný volejbal plný dlouhých výměn. O vítězi se rozhodovalo až ve vyrovnané koncovce, kterou lépe zvládly hostující hráčky (25:23) a dostaly se tak do vedení 2:1. Ve čtvrtém setu už byl na palubovce jen jeden tým, ten domažlický. Lokomotivě došly síly a Volejbal Domažlice si po jednoznačném vítězství 25:15 připsal celkovou výhru 3:1 a celkem tak ze sobotních utkání získal výborných 5 bodů. Autor: Ondřej Kupilík

Volejbal Domažlice: K. Ledvinová, J. Seidlová, L. Vlčková, A. Berková, B. Kupilíková, M. Franková, M. Kubalová, L. Hornová a M. Benešová. Trenérka: M. Schöpferová.