Domažlické družstvo tvořilo deset hráček ve složení: A. Šlajsová, K. Váchalová, A. Budková, M. Duffková, Š. Váchalová, L. Märzová, A. Berková, T. Beňušíková, B. Kupilíková a Š. Jarkovská.

Prvním soupeřem byl v pátek odpoledne tým SAVO Praha. Přes počáteční nervozitu tým Domažlic z nepříznivého stavu 2:0 dokázal otočit hru. V třetím setu těsně vyhrál 25:23 a zbytek utkání měl ve vlastní režii a vyhrál 3:2 (-16, -12, 23, 14, 5). „Děvčata podala skvělý výkon," ohodnotily hru trenérky B. Váchalová a D. Fraňková. Družstvo odjelo zpět do Domažlic načerpat síly na další čtyři zápasy, které je ještě čekaly během víkendu.

Druhý hrací den nastoupily domažlické kadetky proti družstvu Orion Praha. Až na menší zaváhání v druhém setu se jim podařilo zvítězit 3:1 (15, -15, 24, 20). V podvečer byl sehrán další zápas, tentokrát s Benešovem. Utkání bylo pro děvčata po herní i psychické stránce velice náročné a skončilo nešťastnou porážkou 2:3 (21, 16, -18, -17, -16). Tentokrát se po prvních dvou vítězných setech nepodařilo vítězství dotáhnout do konce, soupeř zápas otočil. Děvčata zklamaně odcházela po 20. hodině z tělocvičny na pozdní večeři a potom se odebrala do útulné ubytovny u zimního stadionu.

Před spaním zhodnotily trenérky A. Kupilíková i B. Váchalová výsledky a podané výkony v obou zápasech. I přes jednu prohru se domažlický tým pohyboval v průběžném pořadí na postupovém druhém místě. To bylo motivací pro další zápasy.

V neděli čekali Jiskru poslední dva soupeři, Šanov Teplice a domácí Sokolov. Domažlice po výborném prvním vyhraném setu dál vedení neudržely a další tři sety prohrály. Zápas skončil 1:3 pro Teplice (22, -24, -12, -11).

K poslednímu zápasu nastupovala domažlická děvčata proti nejlepšímu týmu kvalifikace, Baníku Sokolov (bez ztráty setu v dosavadním průběhu kvalifikace). Přes odvážnou hru a nasazení domažlických kadetek zvítězil Sokolov 3:0 (16, 21, 21). „Děvčata sehrála nádherné zápasy, dokázala zabojovat a předvedla velké nasazení. Nezalekla se výškové převahy soupeřek ani toho, že náš tým měl nejnižší věkový průměr. Jejich vlastní výkony budou, doufejme, povzbuzením do dalších zápasů," hodnotila výkon trenérka Váchalová.