VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Vítězem prvního kola se stal Janeček!

Domažlice –  Bezmála tři stovky hráčů (215 mužů a 72 ženy) a 41 týmů začalo soutěžit v Tip lize Domažlického deníku.

2.9.2012
SDÍLEJ:

Tip liga - Ilustrační snímek.Foto: DENÍK

Správné tipy 1. kola

1. Domažlice A – Česká Lípa⋌2:1 1
2. Domažlice B – Koloveč A⋌0:2 2
3. Staňkov A – Chodský Újezd⋌2:2 0
4. Tlumačov A – Holýšov B⋌3:1 1
5. FC Dynamo B – Mrákov A⋌2:2 0
6. Chodov A – Meclov A⋌1:3 2
7. Osvračín A – Postřekov B⋌4:0 1
8. Srby – Hlohová⋌2:1 1
9. Mutěnín – Zahořany⋌2:7 2
10. Oplotec – Všeruby B⋌2:1 1 Supertrefa 40

V 1. kole hned sedm hráčů získalo za své tipy shodně 14 bodů. Byli to Vojtěch Budka a Iveta Schröpferová z Domažlic, Josef Dolejš z Mašovic, Jaroslav Hlavsa z Nevolic, Josef Janeček ze Staňkova, Bohumil Jirka z Holýšova a Josef Psutka z Postřekova. O vítězi kola tak mezi nimi rozhodl přesnější odhad počtu branek vstřelených v deseti tipovaných zápasech. Přesnou Supertrefu – 40 gólů na tiket napsal Janeček. Ceny včetně hodnotného poukazu na oběd či večeři do restaurantu Dubina v Domažlicích tedy putují do Staňkova za tiket, který měl podobu 1 2 1 1 0 2 1 1 1 1.

Do Tip ligy Domažlického deníku se jednotlivci i nové týmy mohou hlásit i v průběhu soutěže, vyplatí se hrát byť třeba jen jedno kolo, protože pro vás připravujeme zajímavé ceny. U čtyřčlenných týmů je ale podmínkou, že minimálně dva hráči z nového týmu musí být úplní nováčci.

Průběžné pořadí po 1. kole

1. místo

DO0216 Vojtěch Budka, Domažlice 14 14
DO0263 Josef Dolejš, Mašovice 14 14
DO0268 Jaroslav Hlavsa, Nevolice 14 14
DO0022 Josef Janeček, Staňkov 14 14
DO0128 Bohumil Jirka, Holýšov 14 14
DO0233 Josef Psutka, Postřekov 14 14
DO0234 Iveta Schröpferová, Domažlice 14 14

8. místo
DO0006 Jonáš Baloun, Domažlice 11 11
DO0003 Luboš Baloun, Domažlice 11 11
DO0187 Alena Berková, Blížejov 11 11
DO0140 Milan Bolovanský, Domažlice 11 11
DO0182 Josef Buršík, Postřekov 11 11
DO0215 František Copák, Domažlice 11 11
DO0210 Bohumíra Černá, Vránov 11 11
DO0155 Vladimír Červenka, Oplotec 11 11
DO0103 Radek Förster, Domažlice 11 11
DO0076 Irena Hrnčířová, Domažlice 11 11
DO0082 Josef Hrudička, Únějovice 11 11
DO0072 Jana Hřebíková, Hostouň 11 11
DO0025 Vlastimil Janeček, Staňkov 11 11
DO0225 Josef Kuneš 2, Domažlice 11 11
DO0113 Libor Ledvina, Újezd 11 11
DO0134 Josef Nemergut, Hora sv. Václava 11 11
DO0120 Anna Plasová, Staňkov 11 11
DO0142 František Přibyl, Koloveč 11 11
DO0012 David Sadílek, Trhanov 11 11
DO0094 Jan Schröpfer, Postřekov 11 11
DO0253 Josef Schröpfer, Domažlice 11 11
DO0181 Stanislav Stehlík 2, Vlkanov 11 11
DO0195 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 11 11
DO0194 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 11 11
DO0241 Lenka Šimková, Domažlice 11 11
DO0265 Marek Vaněk, Tlumačov 11 11
DO0014 Tomáš Záhoř, Trhanov 11 11
DO0219 Daniel Žáček, Holýšov 11 11

36. místo
DO0145 Pavel ACS Kruml, Koloveč 8 8
DO0004 Jaroslav Baloun, Domažlice 8 8
DO0005 Petra Balounová, Domažlice 8 8
DO0203 Jan Barták, Domažlice 8 8
DO0188 Petra Baťová, Domažlice 8 8
DO0189 Bohuslav Berka, Blížejov 8 8
DO0214 Libor Bočan, Domažlice 8 8
DO0131 Jiří Borč, Hostouň 8 8
DO0190 David Budka, Domažlice 8 8
DO0191 Lukáš Budka, Běšiny u Klatov 8 8
DO0193 Marcela Budková, Domažlice 8 8
DO0272 František Copák ml., Domažlice 8 8
DO0211 Hana Černá, Holýšov 8 8
DO0212 Karel Černý, Vránov 8 8
DO0213 Roman Černý, Holýšov 8 8
DO0118 Karel Fait, Domažlice 8 8
DO0109 Josef Filipp, Domažlice 8 8
DO0055 Liliana Fričová, Přívozec 8 8
DO0247 Lukáš Hajs, Mračnice 8 8
DO0166 Zdeněk Herajt, Dolní Kamenice 8 8
DO0168 Tomáš Herajt, Dolní Kamenice 8 8
DO0167 Michaela Herajtová, Dolní Kamenice 8 8
DO0169 Jiřina Herajtová, Dolní Kamenice 8 8
DO0032 Marketa Janečková, Holýšov 8 8
DO0023 Vlasta Janečková, Staňkov 8 8
DO0267 Šárka Kacerovská, Kdyně 8 8
DO0178 Jindřich Kapic, Postřekov 8 8
DO0202 Václav Koukol, Domažlice 8 8
DO0061 Josef Kozák, Holýšov 8 8
DO0067 Jan Kvasnička, Miřkov 8 8
DO0259 Tomáš Ledvina, Újezd 8 8
DO0101 Karel Lehmann, Domažlice 8 8
DO0085 Miroslav Lehner, Miřkov 8 8
DO0127 Petra Malá, Holýšov 8 8
DO0158 Jiří Marek, Hostouň 8 8
DO0105 Jaroslav Mužík, Kanice 8 8
DO0119 Ladislav Nauš, Osvračín 8 8
DO0108 Ladislav Nauš ml., Osvračín 8 8
DO0132 Štefan Nemergut, Hora sv. Václava 8 8
DO0112 Jiří Neumaier, Domažlice 8 8
DO0238 Radka Pečená, Domažlice 8 8
DO0237 Václav Pečený, Domažlice 8 8
DO0144 Antonín Pergl, Koloveč 8 8
DO0197 Petr Petr, Hostouň 8 8
DO0121 Jan Plas, Staňkov 8 8
DO0242 Jiří Pojar, Domažlice 8 8
DO0236 Marie Pojarová, Domažlice 8 8
DO0086 Miloslav Sláma, Tasnovice 8 8
DO0010 Tomáš Smazal, Chodov 8 8
DO0009 Simona Smazalová, Chodov 8 8
DO0218 Roman Strejc, Holýšov 8 8
DO0240 Alena Šimková, Domažlice 8 8
DO0204 Karel Šizling, Domažlice 8 8
DO0154 Pavel Trhlík, Praha 4 8 8
DO0130 Milan Trhlík, Oplotec 8 8
DO0051 Milan Trusík, Mutěnín 8 8
DO0071 Josef Vagner, Kvíčovice 8 8
DO0246 Václav Vachtl, Mračnice 8 8
DO0243 Radka Vachtová, Mračnice 8 8
DO0260 Josef Vaněk, Radonice 8 8
DO0262 Anna Vaňková, Radonice 8 8
DO0208 Pavel Votruba, Domažlice 8 8
DO0095 Hanka Výrutová, Poděvousy 8 8
DO0277 Jan Zavadil, Staňkov 8 8
DO0254 Karel Zídek, Horšovský Týn 8 8
DO0161 Miroslav Zitterbart, Hostouň 8 8

102. místo
DO0229 Milan Anderle, Klenčí 5 5
DO0227 Kamila Anderlová, Klenčí 5 5
DO0093 Jiří Avramov, Domažlice 5 5
DO0050 Karel Babka, Mašovice 5 5
DO0039 Karel Balák st., Oplotec 5 5
DO0250 Václava Baláková, Oplotec 5 5
DO0186 Barbora Baťová, Domažlice 5 5
DO0117 Karel Bečvář, Domažlice 5 5
DO0116 Jaroslava Bečvářová, Domažlice 5 5
DO0034 Ondra Bek, Staňkov 5 5
DO0070 Vašek Bláha, Puclice 5 5
DO0269 Libor Bočan ml., Domažlice 5 5
DO0217 Ondřej Bolovanský, Domažlice 5 5
DO0165 Václav Brada, Újezd Sv. Kříže 5 5
DO0192 František Budka, Domažlice 5 5
DO0090 Jiří Bureš, Srbice 5 5
DO0147 Růžena Černá, Domažlice 5 5
DO0209 Zdeněk Fliegel, Domažlice 5 5
DO0001 Martin Frei, Domažlice 5 5
DO0059 Josef Fujan, Hostouň 5 5
DO0135 Kristýna Fujanová, Hostouň 5 5
DO0102 Jaroslav Haas, Domažlice 5 5
DO0110 Jarouš Haas, Kout n/Š 5 5
DO0244 Radka Hajsová, Mračnice 5 5
DO0079 Jan Holinka, Domažlice 5 5
DO0053 Marie Holinková, Hostouň 5 5
DO0008 Petr Höll, Chodov 5 5
DO0136 Zdeněk Holomoj, Domažlice 5 5
DO0007 Josef Housar, Chodov 5 5
DO0075 Stanislav Hrnčíř, Domažlice 5 5
DO0040 Helena Hrubá, Oplotec 5 5
DO0177 Martin Hruška, Stráž 5 5
DO0024 Pavel Janeček, Staňkov 5 5
DO0129 Václav Jonáš, Bělá nad Radbuzou 5 5
DO0175 Lukáš Kalous, Domažlice 5 5
DO0164 Vilém Kaufman, Újezd Sv. Kříže 5 5
DO0077 Stanislav Kitzberger, Domažlice 5 5
DO0066 Josef Knödl, Holýšov 5 5
DO0068 Miloslav Knop, Pec 5 5
DO0198 Jiří Konvalinka, Domažlice 5 5
DO0226 Tonda Koruna, Domažlice 5 5
DO0221 Kamil Králík, Holýšov 5 5
DO0220 Karel Králík, Holýšov 5 5
DO0152 Jan Královec, Draženov 5 5
DO0143 Pavel Kruml, Koloveč 5 5
DO0016 Jaroslav Kuboušek, Chodov 5 5
DO0223 Jana Kunešová, Domažlice 5 5
DO0011 Pavel Langmaier, Trhanov 5 5
DO0261 Bohumil Ledvina, Trhanov 5 5
DO0251 Libor Ledvina ml., Újezd 5 5
DO0115 Kateřina Ledvinová, Újezd 5 5
DO0159 Jiří Marek ml., Plzeň 5 5
DO0065 Jiří Mařík, Holýšov 5 5
DO0133 Janička Nemergutová, Hora sv. Václava 5 5
DO0137 Jan Pachl, Domažlice 5 5
DO0019 Jan Prajzent, Poběžovice 5 5
DO0231 Josef Psutka ml., Postřekov 5 5
DO0087 Josef Ratz, Domažlice 5 5
DO0235 Miroslav Roub, Klatovy 5 5
DO0249 Jan Ryneš, Mimov 5 5
DO0248 Marie Rynešová, Mimov 5 5
DO0138 Jiří Schlägel, Domažlice 5 5
DO0139 František Schlägel, Domažlice 5 5
DO0255 Marta Schröpferová, Domažlice 5 5
DO0150 Bohumil Souček, Draženov 5 5
DO0141 Lukáš Souček, Kdyně 5 5
DO0151 Jitka Součková, Draženov 5 5
DO0046 Zdeňka Starinská, Hora Sv. Václava 5 5
DO0047 Ondřej Starinský, Hora Sv. Václava 5 5
DO0180 Stanislav Stehlík, Postřekov 5 5
DO0273 Roman Stieber, Domažlice 5 5
DO0106 Jiří Stieber, Kdyně 5 5
DO0104 Jiří Stieber ml., Kdyně 5 5
DO0063 Pavel Syrový, Dolní Kamenice 5 5
DO0073 František Šik, Bělá 5 5
DO0207 Jozef Šimek, Domažlice 5 5
DO0041 Jakub Tengler, Oplotec 5 5
DO0201 Václav Toupal, Domažlice 5 5
DO0057 Josef Vagner, Meclov 5 5
DO0098 Ondřej Velecký, Chodov 5 5
DO0099 Alois Velecký, Chodov 5 5
DO0100 Ladislav Vogeltanz, Chodov 5 5
DO0089 Václav Vondraš, Domažlice 5 5
DO0173 Zdeňka Vránková, Domažlice 5 5
DO0097 Václav Výrut, Poděvousy 5 5
DO0179 Petr Zelenka, Postřekov 5 5
DO0160 Radka Zitterbartová, Hostouň 5 5
DO0222 Radim Žáček, Holýšov 5 5

190. místo
DO0038 Kája Balák ml., Oplotec 2 2
DO0252 Miluše Baláková, Oplotec 2 2
DO0036 Petr Bek ml., Staňkov 2 2
DO0270 Monika Bočanová, Domažlice 2 2
DO0045 Karel Bouška st., Hostouň 2 2
DO0013 Vladimír Cedidla, Trhanov 2 2
DO0271 Romana Copáková, Domažlice 2 2
DO0183 Josef Ehrlich, Postřekov 2 2
DO0107 Libuše Försterová, Domažlice 2 2
DO0044 Pavel Groll, Hostouň 2 2
DO0080 Petr Holinka, Staňkov 2 2
DO0052 Miroslav Holinka, Hostouň 2 2
DO0146 Monika Hynčíková, Holýšov 2 2
DO0026 Anna Janečková, Holýšov 2 2
DO0174 Božena Kalousová, Domažlice 2 2
DO0056 Petr Kasl, Srbice 2 2
DO0153 Miloslava Královcová, Draženov 2 2
DO0081 Josef Královec, Postřekov 2 2
DO0002 Radek Krutina, Chomutov 2 2
DO0162 František Kühn, Újezd Sv. Kříže 2 2
DO0224 Josef Kuneš, Domažlice 2 2
DO0184 Rudolf Lang, Postřekov 2 2
DO0114 Marta Ledvinová, Újezd 2 2
DO0126 Jana Müllerová, Osvračín 2 2
DO0062 Roman Oulík, Dolní Kamenice 2 2
DO0015 Josef Paitl, Chodov 2 2
DO0148 Martin Pešek, Stod 2 2
DO0232 Lukáš Pittr, Postřekov 2 2
DO0060 Bohumil Reithar, Semněvice 2 2
DO0048 Alena Rumlová, Čakovice 2 2
DO0096 Jan Schröpfer, Nahošice 2 2
DO0205 Slavomír Skala, Domažlice 2 2
DO0020 Slavomír Skala ml., Domažlice 2 2
DO0021 Jana Skalová, Domažlice 2 2
DO0275 František Stieber, Domažlice 2 2
DO0274 Václav Stieber, Domažlice 2 2
DO0276 Jarmila Stieberová, Domažlice 2 2
DO0030 Patrik Suchý, Holýšov 2 2
DO0064 Jan Šašek, Miřkov 2 2
DO0069 Jana Šašková, Mířkov 2 2
DO0239 Simona Šimková, Domažlice 2 2
DO0058 Jan Šlajs, Meclov 2 2
DO0017 Marek Švec, Chodov 2 2
DO0245 Patrik Vachtl, Mračnice 2 2
DO0049 Ondřej Vránek, Domažlice 2 2
DO0257 František Zídek, Horšovský Týn 2 2
DO0091 Václav Zvonař, Mašovice 2 2
DO0258 Ivana Žlůvová, Klenčí 2 2

238. místo
DO0230 Jiří Anderle, Klenčí -1 -1
DO0029 Antonín Bek, Staňkov -1 -1
DO0122 Petr Bek, Staňkov -1 -1
DO0028 Anna Beková, Staňkov -1 -1
DO0035 Vašek Blažek, Staňkov -1 -1
DO0054 Jiří Frič, Přívozec -1 -1
DO0043 Jaroslav Groll, Hostouň -1 -1
DO0042 Ivona Grollová, Hostouň -1 -1
DO0111 Jana Haasová, Domažlice -1 -1
DO0027 Nikolas Hodoušek, Holýšov -1 -1
DO0199 Jaroslav Husník, Domažlice -1 -1
DO0185 Vladimír Jahn, Mlýnec -1 -1
DO0031 Michala Janečková, Holýšov -1 -1
DO0200 Miroslav Lukáš, Domažlice -1 -1
DO0206 Ladislav Majoroš, Domažlice -1 -1
DO0037 Láďa Mastný, Srbice -1 -1
DO0170 Oto Moravec, Chodská Lhota -1 -1
DO0083 Jakub Pittner, Nový Pařezov -1 -1
DO0018 Anna Prajzentová, Poběžovice -1 -1
DO0266 Tomáš Selner, Starý Klíčov -1 -1
DO0092 Jan Sladký, Domažlice -1 -1
DO0196 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň -1 -1
DO0078 Josef Švehla, Chocomyšl -1 -1
DO0264 Petr Vaněk, Radonice -1 -1
DO0256 Ivana Zídková, Horšovský Týn -1 -1
DO0156 Mirek Zitterbart, Hostouň -1 -1
DO0157 Tomáš Zitterbart, Hostouň -1 -1
DO0084 Jaroslav Žák, Trhanov -1 -1

266. místo
DO0228 Iva Anderlová, Klenčí -4 -4
DO0124 Jan Čech, Osvračín -4 -4
DO0033 Karel Hodoušek, Holýšov -4 -4
DO0176 Václav Hruška, Stráž -4 -4
DO0123 Jakub Janeček, Holýšov -4 -4
DO0088 Jana Mitalová, Hostouň -4 -4
DO0125 Jana Müllerová ml., Osvračín -4 -4
DO0074 Jan Řezníček, Postřekov -4 -4
DO0172 Petr Vránek, Domažlice -4 -4
DO0171 Martina Vránková, Domažlice -4 -4

276. místo
DO0149 Iva Pešková, Domažlice -7 -7
DO0163 Jaroslav Valeček, Svržno -7 -7

Soutěž týmů:

Liga mistrů - 1. místo
Kings Rabbit of Bezděkov ⋌38 38
Luky ⋌38 38

Evropská liga - 3. místo
Indiáni 35 35
Bohemka Postřekov 35 35
Bolováci 35 35

První liga - 6. místo
DK team 32 32
FC Kolofant 32 32
Bára 32 32

Druhá liga - 9. místo
Plaváčci 29 29
Palačinky 29 29
Berušky 29 29
Špillarka 29 29
Trucovna Team 29 29
Žižkovácí 29 29
Bezděkovácí 29 29

Třetí liga - 16. místo
Radaka Holýšov 26 26
Kouba team 26 26
Kozinofka 26 26
Podskaláci 26 26

Divize A - 20. místo
Koruňáci 23 23

Divize B - 21. místo
Holas team 20 20

Divize C - 22. místo
Frakce Šumava 17 17
Boco team 17 17
Junioři 17 17
Bajza tým 17 17
S + K Draženov 17 17

Krajský přebor - 27. místo
Berl 14 14
Rybáři 2 14 14
Šlapeto 14 14

I. A třída - 30. místo
STI 11 11

I. B třída - 31. místo
Pátkaři 8 8
Ronšperk 8 8
Rybičky 8 8

Okresní přebor - 34. místo
Jean 5 5
RSC Anderlecht Klenčí 5 5
Orlove 5 5
Špekulíní 5 5

III. třída - 38. místo
Remi 2 2
Bogr 2 2

IV. třída - 40. místo
Rybáři -1 -1

Liga amatérů - 41. místo
Krtečci -4 -4

Autor: Redakce

2.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Peníze. Ilustrační foto.

Větší podíl z daní města plánují investovat do škol, bydlení i sítí

Místo činu. V tomto stanu jeden bezdomovec zavraždil mačetou druhého
AKTUALIZOVÁNO
9

Vražda v Plzni. Muž zaútočil na druhého mačetou

FOTOGALERIE: První olejomalbou Zdeňka Martínka byl obraz mostu

Domažlice – Olejomalby Zdeňka Martínka jsou až do konce roku k vidění v jídelně seniorského penzionu v Baldovské ulici 638. Zájemci tak mají možnost seznámit se s dosud veřejnosti nepříliš známou stránkou osobnosti dlouholetého meclovského starosty (2000-2016).

Družku znásilňoval, pak ji oloupil

Klatovsko – Dva týdny hrůzy prožila v Klatovech 35letá žena z Lounska. Její přítel, Václav Dražský (28) z Chotěšova, ji opakovaně znásilňoval.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

Mladý zločinec opět utekl

Klatovsko, Hostouň – Zřejmě nejnebezpečnějšímu mladistvému zločinci z Klatovska se opět podařilo utéci z výchovného ústavu v Hostouni, a to přesto, že má nařízenu ochrannou výchovu. Dopaden byl až po bezmála dvou týdnech.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení