O prohře Pocinovic rozhodly neproměněné šance

DOMAŽLICE -Dalším pro oko diváka hezkým utkáním byl zápas Sokolu Pocinovic s nýrskou Okulou.

18.12.2008

TEĎ MU TO NATŘU! Pocinovičtí se rychlé hře hokejistů z Nýrska dokázali ubránit polovinu zápasu. Ta druhá rozhodla ve prospěch čtvrtého týmu tabulky HC Okula Nýrsko.Foto: Jan Dékány

I když se jednalo o utkání osmého týmu tabulky se čtvrtým, první polovina zápasu tomu nenasvědčovala.

Sokol Pocinovice – SKP Okula Nýrsko
3:6 (2:2, 1:2, 0:2)
Domácí hokejisté nezvládli začátek zápasu a již po 55 vteřinách hry prohrávali 1:0 po nedorozumění v obraně.
Po 3 minutách hry ale bylo vyrovnáno, když se k odraženému puku dostal pocinovický Beneš a dobře umístěnou střelou překonal hostujícího gólmana – 1:1.
V 8. minutě se hosté opět ujali vedení, ale domácí opět velice rychle vyrovnali, když Faitovu střelu od modré zastavila až síť nýrské branky – 2:2.
Po změně stran se hrál pohledný hokej se šancemi na obou stranách. Ve 23. min. se hosté opět ujali vedení a ve 25. minutě už vedli o dvě branky 2:4.
Do konce druhé třetiny stačil snížit opět výborně hrající Fait na rozdíl jediné branky, ale to bylo ze strany domácích vše – 3:4.
Ve třetí třetině už stříleli branky pouze hosté a nutno dodat, že se jednalo o velice laciné branky. Domácí si vypracovali veliké množství gólových příležitostí, ale žádná se již neujala.
Branky domácích: 2x Zbyněk Fait a Jan Beneš