O 5. až 8. místo

Baby – Elitex
1519:1259 (758:620)

Tento duel byl v podstatě soubojem o letošní konečnou šestou a sedmou příčku a nečekaně snadno ho zvládly Baby. Sice jim nyní patří místo sedmé právě až za Elitexem, ale mají ještě k dobru utkání proti APM Automotive 1 a k posunu před Elitex jim v něm stačí i porážka a značně podprůměrný nához 1112 bodů…
V utkání Bab s Elitexem bylo rozhodnuto už po první půli. Ženský tým předvedl velmi vyrovnaný výkon všech závodnic (Z.Fejfárková 167, Z.Hájková 158, A.Slezáková 150, V.Bláhová 149 a A.Kubešová 134), zatím v dresu Elitexu snesly trochu přísnější měřítko pouze hody M.Fedora (150) a J.Gondeka (142). Výsledkem tak byl náskok žen o 62 bodů (758:620). Ani po výměně drah se situace nezměnila a zatímco Babám to ´házelo´ i nadále (např. V.Bláhová 190), rezignovaní hráči Elitexu už v sobě sílu na zvrat nenašli a odstup od soupeřek se celkově ještě zdvojnásobil…

1201:1166 (596:609)

I ve skupině o 9.-13. místo se hrál jen jeden zápas a i v něm byly ženy nad síly mužů. V případě Amatérek a ČD Teamu však nešlo o jednoznačný duel, ale bojovalo se o každý bod od začátku až do konce. Amatérky ještě v poločase prohrávaly o 13 kuželek, ovšem hlavně zásluhou M.Strejcové vývoj utkání ve druhé půli otočily. Oba týmy si tak vzájemně prohodily pořadí v tabulce.

9. BC Průsmyk 4-0 4984 8
10. Amatérky 2-1 3445 4
11. ČD Team 1-2 3579 2
12. Hasiči 0-2 2278 0
13. APM Girls 0-2 2103 0