Jamajka – Havana 5:4 (1:3)
Jamajka nastoupila pouze se sedmi hráči do pole, ale hosté na tom byli ještě hůř. Střídat mohli jen jednoho hráče a tak musel se sebezapřením vypomoci i zraněný Králík.

Ani jeden z týmů ale síly nešetřil, hrálo se od začátku naplno. Už v první minutě poslal Jamajku do vedení milavečký střelec Hranai. Za další minutu bylo vyrovnáno, to se trefil bývalý kanonýr Klenčí Vladimír Čech. Po čtyřech minutách na světelné tabuli precizně ovládané Pavlem Beňušíkem svítil stav 1:2. To se trefil postřekovský Steinberger. Když pět minut před koncem první půle zvýšil Čech náskok Havany na 1:3 a hned v úvodu druhé půle Švejnocha počtvrté překonal Králík, vypadalo to na jasnou záležitost Havany.

Jenomže Jamajka má Koreluse a ten se nevzdává. Ve 28. minutě snížil na 2:4, a když Antoš po chvíli snížil na rozdíl jednoho gólu, bylo zaděláno na drama. Dvanáct minut před koncem mohla Havana rozhodnout z desítky za kumulované fauly, ale neproměnila ji, a další faul už si vykoledovat nedokázala. Dohrávalo se ve zběsilém tempu, více štěstí měla Jamajka. Čtyři minuty před koncem Antoš vyrovnal, těsně před koncem strhl vítězství na její stranu nezmar Jurčík.

Jamajka: Švejnoch – Pachl, Černý, Jurčík, Hranai, Zlámal, Korelus, Anntoš.
Havana: Čapský – Mašek, Čech, Králík, Steinberger, Hromník.