Šest zúčastněných týmů organizátor klání Karel Kýček rozdělil do dvou skupin. Z prvních míst si účast v semifinále zajistili Vocamcaď Pocamcaď a účastník krajského přeboru ve futsalu Bomber. Týmy na zbylých místech si to rozdaly křížem ve čtvrtfinále.

V něm nejprve RSC po remíze 1:1 porazilo na penalty Švédskou trojku, ve druhém čtvrtfinále Tlumačov porazil Všeruby 5:3. Poražení se utkali o 5. místo, výhrou 2:1 si je zajistila Švédská trojka.

V prvním semifinále pak Bomber po výhře 4:1 vyřadil RSC, pozdější vítězové z Vocamcaď Pocamcaď ve druhém semifinále uštědřili drtivou porážku 10:1 Tlumačovu.

Poražení semifinalisté RSC a Tlumačov si to ve dvaceti minutách rozdali o 3. místo. RSC šlo do vedení gólem Obdržálka, ale Řezníček z penalty vyrovnal. Pak už se ale trefili pouze Beňušík a Martin Wolf, kteří uzavřeli na konečných 3:1 pro RSC.

Finále bylo jednostrannou záležitostí týmu současných či bývalých hráč Jiskry Domažlice z týmu Vocamcaď Pocamcaď. Skóre otevřel po minutě hry Havlíček, který pak po přihrávce od Hartla zvýšil na 2:0. Na 3:0 zvýšil Pačesný a když tři minuty před koncem upravil na 4:0 Sladký, bylo rozhodnuto. Na konečných 5:0 upravil minutu a půl před koncem Hartl.

Sestavy:
Všeruby: Šulai – Lörincz, Kruml, Linhart, Jiřík, Červeňák, Souček, Polák, J. Vávra, Šmejkal, R. Vávra, Šup, Filipovič.
Švédská trojka: Švejnoch – Kýček, J. Šot, Němec, Zimmer.
Vocamcaď Pocamcaď (Voc Poc): Brych – Pačesný, Sladký, Štrajt, Vojtko, Hartl, Černý, Havlíček.
Bomber: Sazama, Antoš, Nový, Kovář, Vísner, J. Beňušík, Škrabal, Fábry, Kubr, Korelus.
Tlumačov: Královec – Podestát, J. Hruška, M. Hruška, L. Hruška, Minařík, Řezníček, Bláha, Frček.
RSC Pronic Zanic: Touš – P. Wolf, M. Wolf, Hlaváček, P. Beňušík, Obdržálek, Paidar, Paluch.

Výsledky: Skupina A: Bomber – RSC 2:0, Tlumačov – Bomber 1:2, RSC – Tlumačov 3:4. Skupina B: Všeruby – Voc Poc 1:11, Švédská trojka – Všeruby 4:3, Voc Poc – Švédská trojka 8:1. Čtvrtfinále: Švédská trojka – RSC 1:1 na PK 1:3, Tlumačov – Všeruby 5:3. Semifinále: Bomber – RSC 4:1, Voc Poc – Tlumačov 10:1. O 5. místo: Švédská trojka – Všeruby 2:1. O 3. místo: Tlumačov – RSC 1:3. Finále: Voc Poc – Bomber 5:0.