První kolo poháru absolvovali Chodové o uplynulém víkendu v Novém Boru. V sobotu i přes přísné vyloučení Luboše Řezáčka do konce utkání hned v úvodu nakonec rozstříleli FbC Unhošť vysoko 19:5 po třetinách 6:0, 6:2 a 7:3. Pěti góly a třemi asistencemi se zaskvěl kapitán Jiskry Ondřej Baroch. Pak ale Chodové s Pavlem Nožířem v rbance nestačili na 1. FbC DDM Děčín 4 a podlehli mu 1:7 po třetinách 1:3, 0:2 a 0:2.

Druhý den čekaly na Domažličany další dva soupeři. Zápas s Red Dragons Hořovice skončil nakonec smírně 4:4, když o remíze rozhodli svěřenci trenérů Dalibora Kubů a Václava Cihly až v závěrečném dějství, kdy třemi brankami vymazali náskok soupeře. Vyrovnání zařídil pět minut před koncem Václav Vondrovic.

Zápas s SK 2012 Plzeň skončil kontumací 0:5 ve prospěch Domažlic, protože neznadějně poslední tým skupiny z lzně k utkání nenastoupil.

Výsledky z Nového Boru v součtu znamenaly třetí místo ve skupině a postup do 2. kola. Vítěze v dalším kole zřejmě čeká úspěšnější ze souboje ligových týmů FbK Ježci Rožmitál a 1. FbC DDM Děčín 4.