Debakl florbalistů. Nožíř lovil míček desetkrát!

Františkovy Lázně – Druhou porážku v letošním ročníku III. ligy mužů utrpěli florbalisté Domažlic, když podlehli vysoko 0:10 jednomu z adeptů na postup do II. ligy, Ostrovu. Ten je vystřídal ve vedení v tabulce. Chodové na něj ztrácí dva body, když z 16 odehraných duelů dva prohráli a jednou remizovali. Ještě před porážkou s Ostrovem si Domažličané poradili s rezervou VŠ Slávie Plzeň. Hattrickem se blýskl Ondřej Baroch, který s 30 vstřelenými góly a deseti nahrávkami vede kanadské bodování.

22.3.2014

Ilustrační fotoFoto: archiv Deníku

VŠ Plzeň – FbC Domažlice 2:8 (2:2, 0:2, 0:4)
Po šesti vteřinách otevřel skóre plzeňský T. Červenka a stejný hráč o dvě minuty později zvýšil na 2:0. Florbalisté Domažlic však zásluhou kapitána O. Barocha a Z. Opálky do první přestávky srovnali na 2:2. Do druhé patnáctiminutovky vstoupili Chodové aktivně a odměnou jim byly dva góly v rozmezí 21 vteřin po trefách J. Hrabíka a Barocha. V závěrečné třetině ve vlastním oslabení utekl Baroch, který zvýšil na rozdíl tří branek a završil hattrick – 2:5. Následně využil přesilovku M. Kubů a vítězství Chodů pečetil F. Bořík a D. Boroš.

FbC Domažlice – Ostrov 0:10 (0:1, 0:4, 0:5)
O výsledku rozhodla druhá třetina, kdy Chodové v rozmezí dvou minut inkasovali. Navíc v deváté minutě během deseti sekund Ostrov znovu dvakrát skóroval a definitivně rozhodl o zisku tří bodů. Na rozdíl pěti gólů zvyšoval druhý nejproduktivnější hráč soutěže Jakub Liška, který v poslední třetině přidal další dvě trefy a zaznamenal tak hattrick.

FbC Domažlice: Pavel Nožíř – Jakub Hrabík, Václav Vondrovic, Miloš Stodola, Martin Anderle, Dušan Boroš, Ondřej Baroch, Zdeněk Opálka, Martin Vondrovic, Martin Kubů a Filip Bořík. ⋌(fai)

22.3.2014 VSTUP DO DISKUSE

Vernisáž výstavy Zdeňka Martínka v domažlickém penzionu v Baldovské ulici.
13

FOTOGALERIE: První olejomalbou Zdeňka Martínka byl obraz mostu

Bezdomovci Václavu Dražskému hrozí za znásilnění a další trestnou činnost až 10 let vězení.
4

Družku znásilňoval, pak ji oloupil

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.