V dalším pokračování III. ligy v domažlické sportovní hale nejprve podlehli 1:4 Sokolovu, když doplatili na rychle inkasované góly v úvodu všech tří třetin. Není jistě bez zajímavosti, že u všech čtyřech gólů Sokolova byl jediný hráč, Jakub Oračko. Ten tři góly dal a na jeden přihrál. Ve druhém zápasu mladí z Horšovského Týna zdolali Nýřany 7:2. Hattrickem se blýskl Martin Királ.

Go-Go – Sokolov
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Mladým florbalistům Sokolova, kteří nastoupili k utkání pouze s pěti hráči, tudíž bez možnosti střídání, vyšel úvod utkání. V čase 1:37 minuty totiž otevřel skóre Jakub Oračko – 0:1.

Stejný hráč se trefil opět ve druhé minutě druhé patnáctiminutovky – 0:2.

Hráči Go-Go se nevzdávali a o šest minut později snížil Miloš Stodola po přihrávce Vojtěcha Müllera – 1:2.

Následně měl horšovskotýnský tým výhodu početní převahy, ale k velké smůle ji i přes několika dobrých brankových příležitostí nevyužil.

Hráči Sokolova udeřili opět v úvodu závěrečné třetiny, když se v rozmezí dvou necelých minut trefil dvakrát Jakub Oračko – 1:4.

Domácí se snažili zvrátit nepříznivý stav, ale Sokolov pozorně bránil a hrozil z rychlých brejků. Skóre se již do závěrečného klaksonu i přes řadu šancí na obou stranách nezměnilo, a tak si tři body odvezli hosté.

Nýřany – Go-Go
2:7 (0:1, 1:3, 1:3)
Úvodní třetinu vyhráli junioři Go-Go 1:0, když jediný gól vsítili v oslabení. Po zbytek utkání pak přidali dalších šest branek. Hattrick proti Nýřanům zaznamenal Martin Királ, dvakrát skóroval Ondřej Císler, jednou se trefili Dušan Boroš a Baštář.

Sestava Go-Go H. Týn: Radek Dufek – Martin Királ, David Černý, Vojtěch Müller, Jakub Popela, Miloš Stodola, Dušan Boroš, Ondřej Císler, Baštář a David Korpus. Trenéři: Felix Beran a Michal Kokeš.