Ani 91 bodů Jiskře na výhru v Holýšově nestačilo

Klatovy, Holýšov /FOTOGALERIE/ - Dvě porážky si připsali na konto basketbalisté B - týmu domažlické Jiskry v úvodním dvoukole krajského přeboru mužů. V Holýšově jim na vítězství nestačilo ani 91 bodů!

21.10.2009

Basketbalisté Jiskry Domažlice B podlehli Holýšovu.Foto: Miroslav Dolejš

Klatovy – Domažlice B
65:77 (24:18, 39:30, 59:49)

Zápas se vyvíjel od začátku příznivě pro Klatovany, kteří první čtvrtinu vyhráli o šest bodů. Ve druhé desetiminutovce náskok ještě zvýšili a po zbytek utkání si jej ohlídali. „Několikrát jsme soupeře dotáhli a v poslední čtvrtině jsme prohrávali jen o bod 62:63. Poté jsme několikrát zbytečně ztratili míč v útoku a soupeř z protiútoků trestal,“ zhodnotil utkání v Klatovech trenér rezervy domažlických basketbalistů Jiří Regál.

Podle něj velmi dobře zahráli Václav Forst a Tomáš Drozda. Do kolektivu rovněž dobře zapadli dorostenci.

Domažlice B: Marek Konicar, Martin Konicar, Pinkr, Špaček, Mitáček, Forst, Císař, Říha, Kopic, Vondrovic a Drozda. Trenér: Regál.

Holýšov – Domažlice B
103:91 (23:34, 46:56, 78:74)
Do tohoto utkání vstoupili basketbalisté Jiskry aktivně a první čtvrtinu vyhráli o 11 bodů. Stav zápasu si ve druhé desetiminutovce pohlídali a do druhé půle vstupovali s desetibodovým náskokem. „Ve třetí čtvrtině jsme ale špatně bránili, vyrobili jsme hodně zbytečných ztrát a nedařila se nám ani střelba. Prohráli jsme ji o 14 bodů. V závěrečné desetiminutovce jsme se snažili takticky faulovat, ale domácí šestky proměňovali a nakonec vyhráli o deset,“ popsal příčinu porážky kouč Domažličanů.

BK Holýšov: P. Navara, Přikryl, Straka, Zobl, Štván, Polák, L. Navara, Čínovec, Ruský, Honner, Majer a Koc. Trenér: Hanzlík.
Domažlice B: Huml, Pinkr, Špaček, Forst, Mitáček, Konicar, Císař, Drozda, Kopic a Vondrovic. Trenér: Regál.

21.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

Marek Bakoš

A zase ten Bakoš. Tentokrát sestřelil Jihlavu

Tachovští kriminalisté si opět posvítili na dealery drog. Tentokrát zatkli čtveřici, která distribuovala pervitin a marihuanu na několika místech Tachovska, především ale v jedné obci na Stříbrsku.