VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladí basketbalisté se loučili se sezonou i trenérem

Domažlice – V sobotu 17. června proběhlo zakončení sezony 2016-17 basketbalu Jiskry Domažlice se členy mládežnických družstev, jejich rodiči, trenéry a členy výboru klubu.

26.6.2017
SDÍLEJ:

Snímek ze závěrečné akce sezony mladých basketbalistů Basketbal Jiskra Domažlice.Foto: Basketbal Jiskra Domažlice

V Městské sportovní hale byl už od devíti hodin připraven program pro děti, došlo na zápasy mezi jednotlivými týmy, mezi rodiči a jejich dětmi, dětmi a trenéry, rodiči a trenéry. Vše probíhalo v uvolněné atmosféře plné pohody, radosti a nadšení. V hale se vystřídalo více než sto lidí a právě pohled na tu širokou mládežnickou základnu byl pro všechny nejradostnější. Bylo připraveno i občerstvení a posezení před halou, takže nikdo netrpěl hlady ani žízní.

Na konci došlo k neformálnímu setkání mezi dětmi a rodiči na straně jedné a trenéry a vedením oddílu na straně druhé. Předseda klubu Tomáš Budka nastínil perspektivy sezony 2017-18, plán soustředění, tréninků, složení družstev v soutěžích i složení trenérského týmu na novou sezonu. V něm dochází k zásadním změnám – po čtyřech letech ve funkci šéftrenéra mládeže skončil Erik Eisman, který se vrací blíže svému bydlišti v Rokycanech a převezme funkci šéftrenéra v Loko Plzeň a na jeho místo nastupuje domažlický odchovanec Josef Prettl. Další posilou pak bude trenérsky k mládeži i hráčsky pro A tým mužů Martin Jindra, který v Domažlicích působil již v roce 2005 a významně tehdy pomohl Jiskře k nejúspěšnější sezoně v celé její historii. Předseda Budka Eriku Eismanovi vřele a ze srdce poděkoval za působení v Domažlicích, ocenil jeho přínos pro nastartování a pak celé vedení práce s mládeží na vysoké úrovni, poděkoval taktéž všem hráčům a rodičům za výkon i přístup v celé sezoně a popřál nastupujícímu Josefu Prettlovi co nejvíce úspěchů a pohody v jeho nové funkci.

Při slovech končícího Erika Eismana došlo i na slzy v očích nejednoho mládežníka i několika rodičů. Evidentně nám v Domažlicích Erik přirostl k srdci. Ještě jednou, Eriku, děkujeme a věříme, že se v dalších letech budeme často s radostí potkávat i spolupracovat při výchově mladých borců v Domažlicích i v celém našem západočeském regionu.

Tomáš Budka, předseda Basketbal Jiskra Domažlice

Autor: Redakce

26.6.2017
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Putování na české Svatojakubské cestě.

Začínají tři dny svatojakubského putování – z Klatov až do Eschlkamu

Plzeňská Viktoria vstupuje do nové sezony v nových dresech!

ANKETA: Návrat k tradici. Viktoria opět mění dresy. Hlasujte, který je nejhezčí

Domažličtí senioři pomohli krajskému týmu vyhrát mezinárodní hry

Domažlice – Trojice domažlických seniorů přispěla k vítězství týmu Plzeňského kraje na Mezinárodních sportovních her seniorů, které organizuje Rada seniorů ČR, které se konaly v Plzni.

AUTOMIX.CZ

10 dostupných aut, ve kterých budete vypadat bohatší, než ve skutečnosti jste

Ruku na srdce, každý z nás chce tu a tam vypadat před ostatními dobře – a dobře v tomto případě znamená „zámožně“. Samozřejmě jen málokterý movitý majetek poukazuje na stav konta tak, jako luxusní auto.

U Vránova se srazila auta dvou dvacetiletých řidičů

Vránov – Dva stejně staří řidiči se stali účastníky dopravní nehody, ke které došlo v úterý v 07:45 hodin na křižovatce u Vránova.

Derniéra. Kolofantí jedou s komedií ZOO do Rokycan

Koloveč, Rokycany – Úspěšná divadelní hra kolovečských ochotníků ZOO dospěla ke své derniéře.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení