Vloni hlavní kategorie závodu pořádaného aktivním Athletic Cross Country Clubem Horažďovice ovládli běžci z Domažlicka. V mužích tehdy zvítězil Jiří Voják z oddílu Mílaři Domažlice, Tomáš Veber z Tatranu Chodov doběhl druhý. Stejnou příčku v ženách obsadila Kateřina Beroušková, která tehdy závodila za Tatran Chodov, Vendula Fronková z AC Domažlice doběhla pátá.

Při 2. Podzimním krosu, který se uskutečnil v sobotu 27. listopadu, avšak nejlepší běžci Chodska v dospělých kategoriích tentokrát chyběli. Zato se závodu zúčastnila skupinka mladých běžců Milařů Domažlice. Svěřenkyně trenéra Jiřího Královce naprosto ovládly závod dorostenek na 3 550 m a nikoho jiného na bednu nepustily. Jana Hinterholzingerová vyhrála časem 15:01,5 minuty, druhá doběhla Jana Brantlová (17:15,9) a třetí byla Eva Chladová (18:13,9). V dorostencích sice Martin Chlada proťal cílovou pásku druhý v čase 13:32,3 a za vítězným Jakubem Šestákem z Olympia Bruntál zaostal o necelou minutu, ale chuť si spravil v závodě juniorů na 5 050 m, který vyhrál časem 19:43,0.

Rovněž ve veteránech nad 60 let mělo Domažlicko svého zástupce. Třetí místo stejně jako při závodě vloni obsadila v běhu na 3 550 m běžecká legendaFrantišek März z Kouta na Šumavě. Do cíle dorazil v čase 20:26,8.

Při druhém podzimním krosu byly překonány oba traťové rekordy. V mužích vyhrál v běhu na 8 050 metrů český reprezentant Jiří Homoláč z VSK UNI Brno časem 26:07,9 minuty a v ženách vyhrála hlavní závod na 5 050 metrů reprezentantka Lucie Sekanová ze Sokola České Budějovice časem 18:24,5 minuty.