VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

25.9.2016

Martin Frei si nechtěně splnil sen

Lienz, Domažlice – V rakouském Lienzu se v sobotu 10. září konal 29. ročník Red Bull Dolomitenmann. Neoficiálního mistrovství světa v extrémním závodě štafet se letos zúčastnilo více než deset českých týmů v kategorii profi i amatér. Mezi stovkou amatérských týmů se chtěl o medaili poprat i tým OpavaNet s běžcem Matinem Freiem z Domažlic.

16.9.2016

Úspěšná premiéra Kdyně ve II. lize!

Domažlicko – Úvodními zápasy o víkendu odstartoval nový ročník kuželkářských soutěží. Kdyňané si odbyli vítězný debut ve II. lize, první zápasy za sebou mají také účastníci Západočeské divize – Holýšov A, Kdyně B a nováčci Havlovice A a Újezd Sv. Kříže, který do divize postoupil dodatečně z baráže.

15.9.2016

Sněhaři zvou na Memoriál Matěje Mauera

Capartice – SK Sněhaři Domažlice připravují na neděli 18. září veřejný přespolní běh, 39. ročník Memoriálu Matěje Mauera. Přihlášky v Šebkovně v Caparticích od 9:00 do 9:45 hodin. První kategorie startuje v 10:00. Tratě: 0,5 km, 1 km, 2 km a 3 km dlouhé okruhy. Pro žákovské a dorostenecké kategorie pořadatelé zajistili věcné ceny, pro dospělé finanční odměny. Tombola a losování o věcné ceny. Závod je součástí seriálu Běžec Chodska.

15.9.2016

Brantlová se mezi evropskou elitou neztratila

Domažlice – Čtyři úspěšné triatlonové starty má na svém kontě během posledního měsíce Jana Brantlová z Domažlic.

15.9.2016

Volejbalisty čeká v 1. kole poháru i loňský vítěz ligy

Domažlice – Sportovní hala ZŠ Komenského 17 v Domažlicích hostí tuto sobotu turnaj 1. kola Českého poháru mužů ve volejbalu. Stejně jako v minulých letech je jedním z účastníků domácí celek Volejbal Domažlice. Dále se turnaje zúčastní prvoligové celky TJ Sokol Dobřichovice, VK EGE České Budějovice B a druholigová USK Slavia Plzeň.

9.9.2016

Kdyně hostila Kuželkářský kemp pro mladé hráče

Kdyně /NAPSALI JSTE/ - V týdnu od 1. do 7. srpna probíhal ve Kdyni již 4. ročník kuželkářského kempu. Zúčastnilo se ho 12 mladých kuželkářů Plzeňského kraje z Holýšova, Dobřan, Plzně a pořádajících oddílů Kdyně a Havlovic. Ve Kdyni je pro takovou akci výborné zázemí. Máme zde plně k dispozici moderní čtyřdráhovou kuželnu, možnost využití venkovních sportovišť, sportovní haly, plaveckého bazénu a ubytování v chatové osadě města Kdyně.

8.9.2016

Třiatřicátý ročník Memoriálu Vlastimila Žáka vyhráli Charlieho andílci

Horní Kamenice - Opět po roce se v Horní Kamenici na antukových kurtech uskutečnil tradiční Memoriál Vlastimila Žáka turnaj smíšenek ve volejbale. V letošním roce se konal již 33. ročník turnaje, kterého se i přes předpověď tropického počasí zúčastnilo šest týmů.

8.9.2016

Volejbalisté skončili na turnaji v Nýrsku druzí

Nýrsko - Již 63. ročník mužského volejbalového turnaje O Pohár města Nýrska se konal v podhůří Šumavy. V posledních letech jsou tradičním účastníkem turnaje i domažličtí volejbalisté a nejinak tomu bylo i letos.

5.9.2016

Tuček dojel na Barumce po dvou defektech čtyřicátý

Zlín – Ve dnech 26. – 28. srpna pokračovala domácí rallyová sezona 46. ročníkem Barum Czech Rally Zlín. Tento vrcholný podnik domácí sezony je zároveň také započítáván do evropského šampinátu ERC.

3.9.2016

V neděli se poběží Podčerchovský kros

Chodov – V neděli 4. září lyžařský oddíl LK Tatran Chodov pořádá již 17. ročník Podčerchovského krosu, který se koná na Babí hoře u Chodova. Jedná se o jedenáctý závod z celkových patnácti v letošním ročníku seriálu Hrbáček Běžec Chodska. Zájemci se mohou přihlašovat na webových stránkách: podcerchovskykros.webnode.cz, kde najdou veškeré informace o závodě. Nadále však zůstává i možnost přihlášky na místě startu. Start prvního závodu dětských kategorii je naplánován na 10:00, hlavní závod mužů odstartuje v 11:20. Celá trať vede po lesních cestách a nejdelší okruh měří 2,5 km a má několik náročných stoupání, lze využít tretry. (ova)

1.9.2016

Olympionik na táboře domažlických judistů

Rudolfova Pila – Na tábory na Rudolfově Pile domažličtí judisté rádi vzpomínají, ten letošní se jim vryje do paměti ještě hlouběji. Ve čtvrtek mezi ně totiž zavítal český reprezentant v judu, juniorský mistr Evropy z roku 2008 a olympionik Pavel Petřikov ml. Účastník her v Riu při své první návštěvě Chodska dětem na besedě odpovídal na otázky, proč mají judisté nateklé uši, jak moc bolí zlomená chrupavka, jak velká je jeho sbírka medailí, jestli se pere s tátou, bývalým úspěšným reprezentantem v judu, a poté s nimi potrénoval.

31.8.2016

Basketbalisté začínají přípravu na novou sezonu

Domažlice – S přípravou na další sezonu bojů ve II. lize začínají v těch dnech basketbalisté Domažlic. První tým mužů prochází od minulého ročníku generační obměnou, cíle ale zůstávají přesto vysoké. V mistrovské soutěži chtějí Chodové bojovat o účast v play-off a v poháru by rádi s ohledem na svoje fanoušky přivedli na palubovku Městské sportovní haly soupeře zvučnějšího jména.

31.8.2016

Kozina: Na Domažlice mám nejlepší vzpomínky

Domažlice, Brno – Už za jeho působení v Domažlicích se o Janu Kozinovi mluvilo jako o velkém basketbalovém talentu. Pozvánka do reprezentace hráčů do 18 let, působení v Nymburku a nyní v extraligovém Brně to dokládají…

30.8.2016

V Holýšově vyhráli Drozda a Lampa se Zdychyncem

Holýšov – Po celý víkend to na kurtech v Holýšově žilo. Tenisový oddíl TJ Holýšov tam totiž pořádal tradiční dvoudenní turnaj ve dvouhře a čtyřhře neregistrovaných hráčů.

30.8.2016

Junior Jan Páník se konečně dočkal vítězství

Domažlice – Sedmý závod rallyekrosového seriálu Chodský čakan přinesl první letošní vítězství juniorovi Janu Páníkovi, jenž díky němu postoupil na 4. příčku průběžné klasifikace.

30.8.2016

Domažlické RSC obhájilo v Novém Kramolíně prvenství

Nový Kramolín – Za účasti sedmi týmů se v Novém Kramolíně nedávno konal turnaj v malé kopané, který domácí Notor Club posledních dvaadvacet ročníků pořádá na počest bývalého starosty obce jako Memoriál Ing. Josefa Běhounka.

26.8.2016

Memoriál Rudolfa Schafera

Domažlicko – V sobotu 20. srpna uspořádal tenisový klub LTC Domažlice celostátní turnaj staršího žactva Memoriál Rudolfa Schafera.

24.8.2016

Volejbalový Chodsko cup 2016 ovládly domácí týmy

Domažlice – Již osmý ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Chodsko cup se uskutečnil o pouťové sobotě na domažlických antukových kurtech. Kapacita turnaje byla již týden předem naplněna, tudíž pořadatelé Jan Giebl a Aneta Volfíková mohli v sobotu ráno přivítat deset družstev.

19.8.2016

Panevropský půlmaraton opět zavede běžce ze Stadlernu do Poběžovic

Poběžovice – V sobotu 20. srpna 2016 se uskuteční již 8. ročník běžeckého závodu na půlmaratónské trati, který je organizován jako společný sportovní podnik svazku obcí Mikroregion Dobrohost a obcí Schönsee, Stadlern a Weiding (sdružených jako Verwaltungsgemeinschaft Schönsee). Hlavními organizátory je pak město Poběžovice a obec Stadlern.

17.8.2016

Opuštěná místa minulých olympiád

Olympijské hry jsou vrcholem nejen sportovních snažení. Předvést se chtějí i architekti, kteří se snaží vytvořit co možná nejoriginálnější stadiony. Sláva některých sportovišť ale pohasla s koncem her a své využití už nikdy nenašla. Týdeník Dotyk vybral ty nejzajímavější zapomenuté a chátrající olympijské stavby.

16.8.2016

Atletický mítink Chodská 1500 se dnes koná v Plzni

Plzeň – Na novém atletickém stadionu v plzeňských Skvrňanech se dnes, v úterý 16. srpna, uskuteční 51. ročník atletického mítinku Chodská 1500. Důvodem přesunu do Plzně je rozsáhlá rekonstrukce Městského stadionu Střelnice v Domažlicích.

16.8.2016

Slibně rozjetou opravu Kelemen nevyhrál

Rio de Janeiro – Slibně rozjetou měl dráhař Pavel Kelemen opravnou jízdu do osmifinále sprintu na olympijských hrách. V rozhodující chvíli mu však chyběly síly k útoku na Australana Patricka Constablea, jenž předčil i Poláka Damiana Zielinského a jako jediný postoupil dál. Naopak Kelemen už se může připravovat na úterní keirin.

14.8.2016

Roman Kalous: Medaile českému judu pomůže

Domažlice - Po medaili z olympiády baží každý sport. Judo už ji zásluhou Lukáše Krpálka má. O tom, co všechno může změnit, jsme hovořili s funkcionářem Českého svazu juda a předsedou Judo Clubu Domažlice Romanem Kalousem. 

10.8.2016

Tomáš Drozda vyhrál turnaj na Šumavě

Domažlice – V sobotu 23. července pořádal tenisový oddíl SK Šumava Domažlice tenisový turnaj jednotlivců, který se započítává do Dotiko Tenis Tour. Zúčastnilo se osm hráčů, kteří byli nalosováni do dvou skupin, kde hrál každý s každým. Do semifinále postoupili první dva z každé skupiny. V prvním semifinále porazil Tomáš Drozda Petra Lampu 6:3 a ve druhém porazil David Hůtta Jana Zdychynce 6:1. Ve hře o třetí místo porazil Jan Zdychynec Petra Lampu 7:5. Ve finále vyhrál velmi dobře hrající Tomáš Drozda nad Davidem Hůttou 6:1. Další tenisový turnaj, který v neděli 28. srpna od 8.30 hodin pořádá na svých kurtech SK Šumava, je Šumavská padesátka, turnaj ve čtyřhrách hráčů nad 50 let. (vh)

8.8.2016

Horšovský Týn měl v Krakowě hned dvě zástupkyně

Krakow – Ve dnech 11. až 17. července se v polském Krakowě konalo Mistrovství světa juniorů a U-23 ve vodním slalomu. Startovaly tam i dvě závodnice z Horšovského Týna. Zkušená Jana Matulková a nováček v takto vysoké soutěži, šestnáctiletá Alexandra Vrbová, obě v kategorii kanoe C1W U23.

8.8.2016

Martin Frei dokončil svůj první závod na 24 hodin

Kladno – Poslední červencový víkend se v Kladně konaly ultravytrvalecké závody. Svoji první čtyřiadvacetihodinovku si tam zaběhl bývalý reprezentant v běhu do vrchu Martin Frei z Domažlic.

5.8.2016

Lukáš Pollert: Duch olympiády je dnes duch byznysu

S olympijským vítězem, pak komunálním politikem a nyní lékařem Lukášem Pollertem o tom, kam dospěl vrcholový sport, proč nemá doma televizi či jak vhodná je pro nás přímá demokracie.

5.8.2016

Šlehofer, Tuček, Frei a Svobodové na startu Agropy

Pačejov – EPLcond Agropa rally Pačejov, třetí dějství rallysprintové série, se odehrálo o sobotu v okolí Horaždovic. Na 141 převzatých posádek čekalo 74 km ve čtyřech rychlostních zkouškách, jedoucích se dvakrát. Perfektně pořadatelsky zvládnutou soutěž podpořilo nádherné letní počasí. Na startu nechybělo početné zastoupení posádek z Domažlicka.

1.8.2016

Luděk Šeller si vyjel titul mistra republiky

Chodov – Se zlatou medailí a mistrovským titulem se z Bedřichova v Jizerských horách, kde se před týdnem konal republikový šampionát horských kol, vrátil Luděk Šeller z Chodova.

30.7.2016

PODÍVEJTE SE: Agropu vyhrál Dohnal s Focusem WRC

Horažďovice - Stylem start - cíl zvítězila posádka Jan Dohnal / Michal Ernst s vozem Ford Focus WRC v 37. ročníku EPLcond Rally Agropa 2016. Druzí skončili se ztrátou 31,4 sekundy Tomáš Kostka a Ladislav Kučera se Škodou Fabií R5 a až třetí byl obhájce loňského prvenství a trojnásobný vítěz Agropy Roman Odložilík se spolujezdcem Martinem Turečkem s Fordem Fiesta R5.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení