VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

11.9.2015

Škoda FIT – pojďme začít žít zdravě

Plzeňský kraj - Škoda Transportation, osobnosti sportu i veřejného života spojily své jméno do jedinečného programu Škoda FIT. Projekt, který zaštítila olympijská vítězka Dana Zátopková, chce v Plzeňském kraji oslovit nejširší veřejnost a nabídnout pomocnou ruku všem, kdo by rádi dlouhodobě dělali něco pro své zdraví a zlepšili tak svůj životní styl.

6.9.2015

Domažličtí Wolfs slavili dvacet let existence

Domažlice – Poslední srpnová sobota patřila na domažlickém baseballovém hřišti oslavám dvaceti let klubu Wolfs. Předseda klubu Pavel Kasper vzpomněl na začátky klubu, kdy tento americký sport zde znal málokdo. Minutou ticha všichni uctili památku Václava Vlčka, který byl u vzniku tohoto sportu a klubu v Domažlicích. Mezi hosty klubu se na zahájení oslav objevil i tehdejší starosta města a nynější senátor Jan Látka, který právě před dvaceti lety byl u zrodu klubu a výrazně pomohl v jeho začátcích. Klub připravil pro širokou veřejnost a hlavně pro děti nejrůznější zábavné atrakce a soutěže a pro příznivce baseballu i komentovaný zápas mezi zakládajícími členy a současným kádrem. Závěr celého dne patřil posezení s hudbou a občerstvením. ⋌(paze)

5.9.2015

Florbalisté vyzvou v poháru Rokycany

Domažlice – Florbalisté FbC Jiskra Domažlice postoupili do 2. kola Poháru České pojišťovny. V sobotu 5. září vyzvou v Městské sportovní hale v Domažlicích silné Rokycany. Zápas začíná v 15:00 hodin.

2.9.2015

FOTO: V Brnířově rozhodly o vítězi vteřiny!

Brnířov /FOTOGALERIE, VÝSLEDKY/ – Bikeři Filip Eberl, Michal Kaněra a Lukáš Kobes patřili k největším favoritům sobotního závodu Brnířovská šlapka. Po třiapadesáti kilometrech, na kterých si zmíněná trojice stejně jako vloni nedarovala ani píď, dorazil do cíle jako první Eberl. O pouhé dvě vteřiny za ním dojel loňský vítěz Kaněra.

30.8.2015

Rychlé výsledky 35.

Domažlicko - Holýšov prohrál těsně s Rozvadovem. V Bělé se zrodil rekordní výsledek, domácí ´migy´ rozdrtily početně oslabený Stod 15:2! Donedávna tradiční účastník krajského přeboru dorazil na půdu nováčka Bělé jen s deseti hráči, když se za stavu 3:0 zranil gólman Fekl, musel do brány hráč z pole. Fotbalisté Osvračína uhájili s Milavčemi výhru 3:2. Fotbalisty Horšovského Týna srazily v duelu s Přešticemi laciné góly. A vysokou výhru U Kocoura bujaře zapíjí fotbalisté Tlumačova. Holýšov hostí v neděli Rozvadov, farmu třetiligového Tachova. Na domažlické Šumavě se konal tenisový turnaj veteránů ve čtyřhře, Rybník hostil noční nohejbalový turnaj.

29.8.2015

O prvenství v Horní Kamenici usilovalo jedenáct týmů

Horní Kamenice – V sobotu 22. srpna se v Horní Kamenici konal již 32. ročník tradičního volejbalového turnaje smíšených družstev, známého též jako Memoriál Vlastimila Žáka.

25.8.2015

Půlmaraton vyhrál Tomáš Veber

Poběžovice – Za účasti čtyřiašedesáti závodníků z obou stran hranice se v sobotu uskutečnil sedmý ročník Panevropského půlmaratonu. Chvíli to vypadalo dokonce na účastnický rekord závodu, ale nakonec se na start pět přihlášených borců nepostavilo, mezi nimi bohužel i dva velcí favorité a vítězové minulých ročníků Jiří Voják a Miloš Fiala.

23.8.2015

Rychlé výsledky 34

Domažlicko - Sousedské derby mezi Chodskou Lhotou a Pocinovicemi skončilo těsnou výhrou domácích. Třetiligisté Domažlic vezou cennou výhru nad rezervou Táborska. Krajský přebor nabídl derby, kdy domažlická ´Benfika´ posílená o hráče A - mužstva rozstřílela oslabené FC Dynamo Horšovský Týn. V Horní Kamenici se konal turnaj ve volejbalu. V Brnířově a v Babylonu se konaly závody horských kol. 

22.8.2015

FOTO: Jubilejní 10. ročník Brnířovské šlapky

Brnířov /FOTOREPORTÁŽ/ - V Brnířově se v sobotu konal jubilejní 10. ročník Brnířovské šlapky, závodu horských kol. Podívejte se, jak to v malé vesničce u Kdyně vypadalo…  

22.8.2015

Jana Matulková byla 14. ve světovém poháru

Horšovský Týn – Jana Matulková, odchovankyně oddílu vodáků „7" Horšovský Týn, nyní jezdící za Duklu Brandýs nad Labem, letos postoupila do dvou závodů Světového poháru ve vodním slalomu dospělých.

22.8.2015

Baseballisty připravuje akvizice z USA

Domažlice – Mladé talenty domažlického baseballu připravuje Američan Greg McCarthy, který hrál nejvyšší profesionální soutěž na světě.

22.8.2015

OBRAZEM: Baseballové Final Four bez Domažlic

Domažlice /FOTOGALERIE/ - O druhý zázrak v krátké době po sobě se v sobotu pokusili baseballisté Wolfs Domažlice. Marně. Po překvapivém vyřazení favorizovaných Hrochů Brno ve 3. kole Českého baseballového poháru už ve čtvrtfinále na další, ještě slavnější a úspěšnější brněnský tým nestačili a po prohře 2:22 s Draky jejich cesta pohárem končí.

21.8.2015

Rallyekrosový seriál pokračuje

Domažlice – Tuto neděli 23. srpna před polednem v APM Automotive Racing Aréně v průmyslové části Domažlic za nádražím opět zaburácejí motory rallyekrosových speciálů.

21.8.2015

V Brnířově vyvrcholí Lapierre Cup

Brnířov – Jubilejní desátý ročník populárního cyklistického závodu Brnířovská šlapka se uskuteční v sobotu 22. srpna.

20.8.2015

Beroušková si veze z Jeseníků vítězný „double" a cenný skalp

Postřekov - Dvě cenná vítězství si připsala během druhého srpnového víkendu v Jeseníkách Kateřina Beroušková. Rodačka z Postřekova, která se dříve věnovala atletice, nyní reprezentuje Sport Club Plzeň v běžeckém lyžování.

20.8.2015

Chodsko cup proběhl v sobotu již posedmé

Domažlice - Za účasti osmi družstev se v sobotu v rámci Chodských slavností uskutečnil sedmý ročník oblíbeného volejbalového turnaje.

19.8.2015

O pouti se bude v Poběžovicích závodit

Poběžovice - Půlmaratónský závod se koná pod záštitou účastníka olympijských her Roberta Štefka

18.8.2015

Chodská 1500 oslavila padesáté narozeniny

Domažlice - Chodské slavnosti vyvrcholily atletickým svátkem na domažlickém stadionu. Špičková atletika bavila několik stovek diváků

16.8.2015

Sportovní část Chodských slavností završí špičková atletika

Domažlice - Nigerijský sprinter Peter Emelize hodlá v neděli v Domažlicích na stovce zaútočit na rekord atletického mítinku Chodská 1500. Další ozdobou 50. ročníku podniku, jímž letos vyvrcholí sportovní část Chodských slavností, bude Boltův parťák z tréninku, Američan Terrel Cotton.

14.8.2015

Martin Hříbal je vítězem triatlonu Pecácký železňák

Pec pod Čerchovem – Ve znamení zvýšeného počtu startujících a kvalitnějších výkonů se nesl třetí ročník stále populárnějšího triatlonu Pecácký železňák. Ten společně s kamarády zorganizoval ředitel závodu Karel Vohradský.

14.8.2015

Chodové se zúčastnili ultramaratonu v Kladně

Kladno – Pětice vytrvalců z Chodska se na přelomu července a srpna dostavila na kladenské Sletiště. Mezi třicítkou borců na startu závodu na 48 hodin nechyběli Roman Psůtka a Petr Solnička. Součástí bylo i Mistrovství ČR na 24 hodin, jako štafeta se zúčastnili domažličtí ultramaratonští ´hobíci´ Lukáš Böhm, Josef Štefek a Petr Kolář.

13.8.2015

Chodské slavnosti završí jubilejní Chodská 1500

Domažlice - V neděli 16. srpna od 16.30 pořádá atletický oddíl AC Domažlice na Městském stadionu Střelnice jubilejní 50. ročník atletického mítinku Chodská 1500. Součástí mítinku budou i další běžecké a technické disciplíny.

2.8.2015

Rally Příbram zrušena. Závodit se má v Klatovech!

Klatovy – Neuplynulo ještě příliš času od ukončení 50. Rallye Šumava Klatovy a 24. Historic Vltava Rallye a už se před Pošumavský automotoklub Klatovy staví nová výzva. Odřeknutí středočeské Rally Příbram zredukovalo domácí šampionát na pouhých pět podniků, což se Autoklub ČR rozhodl řešit jednáním se stávajícími pořadatelskými týmy o uspořádání náhradní soutěže.

1.8.2015

Rallyekrosový seriál Chodský čakan je už za poločasem

Domažlice – Již pět závodů absolvovali v APM Automotive Racing Aréně účastníci devítidílného mezinárodního rallyekrosového seriálu Chodský čakan, jehož pořadatelem je Motorsportklub AMK Domažlice. Tuto neděli, 2. srpna, se uskuteční již šestý závod, a tak se už rýsuje, kdo má naději na zisk trofeje v jednotlivých divizích.

1.8.2015

Týnští vodáci závodili na kanále v Troji

Praha – Na kanále v pražské Troji se ve dnech 26. a 27. července závodilo. Víkend byl ve znamení bojů nejen v Českém poháru, ale i v Mistrovství České republiky ve vodním slalomu závodníků do 23 let a Mistrovství České republiky ve vodním slalomu dospělých.

1.8.2015

Jiří Voják byl nejrychlejší i na dráze

Horšovský Týn – Doslova peklo zažívali ve středu 22. července v podvečer běžci, kteří se odhodlali ke startu na 1. ročníku Horšovskotýnské pětky, která se konala na atletickém stadionu v městě na Radbuze. Organizátoři rozdělili startovní pole podle výkonnosti na dvě skupiny a tak v 19:00 vyrazili na rozpálený horšovskotýnský ovál borci, u kterých se čekal výsledný čas pod hranicí 20 minut. Během tohoto prvního běhu panovalo úmorné počasí, kdy rtuť teploměru vystoupala až k 35°C. Naštestí se závodníci mohli alespoň v cíli každého kola občerstvit a zchladit vodou.

1.8.2015

Voják zvládl dva závody za den

Dolany /VÝSLEDKY/ – Za poměrně velké účasti běžců z Domažlicka se v sobotu v Dolanech konal jubilejní 10. ročník Běhu přes Vorlíky, v posledních letech zvaný jako Memoriál Rostislava Votýpky. V Dolanech se tradičně daří Jiřímu Vojákovi z Kouta na Šumavě. Drží tam traťový rekord (27:37), a ačkoli ho letos nevylepšil, radoval se i tentokrát z vítězství.

1.8.2015

Pohárové překvapení. Domažličtí baseballisté porazili Hrochy!

Domažlice – Baseballisté Wolfs Domažlice se postarali o velké překvapení, když se dostali mezi nejlepších osm týmů České republiky. V utkání 3. kola Českého poháru porazili na domácím hřišti extraligový tým Hrochů Brno 7:5, a vrátili tak soupeři dva roky starou porážku.

1.8.2015

Kuželkářský oddíl TJ Havlovice slaví pětadvacet let

Havlovice – Před pětadvaceti lety se začala psát historie jedné z bašt kuželkářského sportu na Domažlicku. Dne 5. července 1990 se na kuželníku v Havlovicích konala zakládající a ustavující schůze oddílu. Ten měl tehdy pouze jedenáct členů. V současnosti malou vesničku spadající pod Domažlice reprezentuje celkem pět družstev dospělých!

31.7.2015

ADAC - Bayerwald - Rallye Classic představí krásná auta

Domažlicko – Tento pátek, 31. července, budou Domažlickem projíždět účastníci prestižní mezinárodní jízdy pravidelnosti ADAC-Bayerwald-Rallye Classic, jejímž pořadatelem je AC Bad Kötzting a spolupořadatelem na českém území Veteran car club Domažlice.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies