VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

1.7.2015

Velkou cenu Domažlic vyhrál Lukeš

Domažlice /VÝSLEDKY/ – Obliba Velké ceny Domažlic rok od roku roste. Dokládá to stoupající počet účastníků. Na sedmý ročník podniku dorazilo do lesoparku Škarman 229 závodníků rozdělených do osmnácti věkových kategorií. Jelo se nejen o poháry, medaile a věcné ceny, ale i o body do Pošumavské ligy horských kol a Becker cupu. Největší ozdoby byli ´eliťáci´ Daniel Lukeš a Jan Beneš, oba role favoritů nakonec také potvrdili.

1.7.2015

Spurter nečekaně vyrazil do úniku a chystá svatbu

Domažlice – Hned čtyři cyklisté stáje AC Sparta se na společném česko-slovenském mistrovství v Žilině vešli do první třináctky závodníků kategorie Elite. Nejlépe na devátém místě skončil Pavel Stöhr a od jedenácté do třinácté příčky se srovnali Jindřich Dlask, Jan Stöhr a Martin Červenka. Přesto největší pozornost v průběhu deštivého závodu na 200 kilometrů poutal ze sparťanů Jiří Nesveda.

27.6.2015

FOTO: Turnaj v Holubči vyhrála Hostouň!

Holubeč /FOTOGALERIE/ - Za účasti šesti týmů se v Holubči konal turnaj v malé kopané pořádaný tamním Traktorem Holubeč. Z vítězství se letos radoval tým Hostouně. Jak to na turnaji vypadalo, lze vidět ve fotogalerii. 

22.6.2015

Pouťový turnaj v Horní Kamenici vyhrál Stod

Horní Kamenice – O pouti v Horní Kamenici se uskutečnil už 44. ročník pouťového turnaje trojic v nohejbalu, pořádaný organizací TJ Sokol Horní Kamenice na tamních antukových kurtech.

18.6.2015

Kuželkáři Kdyně B postupují do divize!

Kdyně – To, že sezona v podání kdyňských kuželkářů byla úspěšná, se nezasloužili jen a pouze třetiligisté, kteří na poslední chvíli „vystoupili z vlaku mířícího do konečné stanice s názvem Sestup". Hlavně k tomu přispělo kdyňské ´béčko´, které vyhrálo krajský přebor a zajistilo si postup do Západočeské divize.

18.6.2015

Kuželkáři Holýšova. Vloni na sestup, teď druzí!

Holýšov – Kuželkáři Holýšova zakončili sezonu na výborném druhém místě tabulky Západočeské divize. Přitom je o rok dříve v téže soutěži zachránila jen náhoda, odstoupení jednoho týmu ze III. ligy.

18.6.2015

Kuželkáři Kdyně si na podzim znovu zahrají III. ligu!

Kdyně - Namlsáni šestým místem z předešlého ročníku třetí ligy vstupovali kuželkáři Kdyně do sezony 2014/15. Jenomže hned v úvodu přišlo vystřízlivění. Po podzimním trápení se tým okolo Jindřicha Dvořáka na jaře zlepšil, přesto bojoval o záchranu až do posledního utkání v Chebu.

17.6.2015

Přemysl Budín vyráží skládat reparát do vinic!

Staňkov – Třetí kolo nejvyššího českého šampionátu pokračuje o víkendu v okolí jihomoravského města Hustopeče. Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče, jak zní celý název soutěže, se přezdívá „rally mezi vinicemi" a i v této soutěži bude mít Domažlicko zastoupení.

16.6.2015

Staňkovští reprezentovali ve Finsku

Salo /FOTOGALERIE/ – Na Mistrovství světa v klasickém silovém trojboji konaném 5. až 14. června ve finském Salo reprezentovali Českou republiku v kategorii Masters 1 nad 40 let Tomáš Tauer a Karel Rada z Fitness Clubu Staňkov.

4.6.2015

Příznivci horských kol pozor, je tu nový Lapierre Cup!

Domažlicko – Bikeři se mohou těšit na první ročník nového MTB miniseriálu. Skládá se ze tří samostatných závodů: Silný kafe (13. 6.) – mtb-silnykafe.cz, Jabkoty Mile (18. 7.) – www.jabkoty.cz a Brnířovská šlapka (22. 8.) – brnirovskaslapka.cz. Zvýhodněné startovné na všechny tři závody ve výši 1 000 Kč musí být zaplaceno do 6. 6. 2015 na účet 5523269001/5500 nebo jej lze zaplatit před závodem Silný kafe.

31.5.2015

FOTO: Na Korábu bylo na co koukat!

Kdyně /FOTOGALERIE/ – Nezávislý seriál závodů automobilů do vrchu EDDA cup se po roce vrátil do Kdyně. Kultovní trať na Koráb prověřila závodníky v boji o poháry a body do klasifikace této nezávislé série automobilových závodů. A bylo na co koukat, přesvěčte se sami…

31.5.2015

Obrazem: Chodsko Grand Prix vyhrál Jiří Voják

Klenčí pod Čerchovem /FOTOGALERIE/ - Sobotní běh z Klenčí na Hrádek u Újezdu vyhrál Jiří Voják. Trať dlouhou 9 600m zvládl v čase 33:40 minuty. Kategorii žen do 35 let vyhrála Vendula Fronková. 

31.5.2015

Pozvánka na nohejbalový turnaj

Dolní Kamenice – Hokejový klub HC Dolní Kamenice pořádá v sobotu 13. června na tenisových kurtech v Horní Kamenici 3. ročník nohejbalového turnaje trojic O zlatý puk. Hraje se na třech kurtech. Startovné 200 Kč/tým. Prezence týmů 8:30 – 8:45 hodin, zahájení v 9:00. Hodnotné ceny, občerstvení zajištěno. Večer od 20:00 hodin zahraje skupina Medy Gang.

30.5.2015

Rallyekros: Třetí závod nabídl strhující duely

Domažlice – Ve znamení strhujících česko-bavorských soubojů se nesly finálové jízdy třetího závodu mezinárodního rallyekrosového seriálu Chodský čakan, k němuž nastoupilo 37 jezdců.

29.5.2015

52. Cena Chodska pod Vavřincem

Domažlice – TJ Start Domažlice zve veřejnost o nadcházejícím víkendu do svého areálu pod Vavřincem na 52. ročník Ceny Chodska. V sobotu 30. května od 9.30 hodin proběhnou na kolbišti skokové soutěže Z, ZL a L – Memoriál MVDr. Jiřího Rojta. V neděli 31. května začne v 9.30 hodin soutěž L a od 13.00 hodin startují soutěže S – Cena autocentra Šmucler a ST – Cena Chodska. Vítěze hlavního závodu po slavnostním dekorování čeká tradiční nedobrovolná koupel ve vodním příkopu. Občerstvení včetně koláčů zajištěno!

29.5.2015

Rallye Wiesbaden opět i na Domažlicku

Domažlicko – V závěru května se opět uskuteční jízda pravidelnosti historických automobilů Rallye Wiesbaden navazující na tradici stejnojmenné soutěže, kterou naši pamětníci znají z přelomu 60. a 70. let, kdy její trasa vedla také po silnicích Domažlicka a Klatovska.

29.5.2015

EDDA cup se po roce vrací na Koráb

Kdyně – Nezávislý seriál závodů automobilů do vrchu EDDA cup se po roce vrací do Kdyně. Kultovní trať na Koráb přivítá poslední květnový víkend závodníky, kteří zde změří své síly, aby bojovali o poháry a body do klasifikace této nezávislé série automobilových závodů.

26.5.2015

Voják prodloužil svoji neporazitelnost na šest závodů

Postřekov – Chodský koláč, domácí slepičí polévka, vuřty a další originální ceny čekaly na závodníky, kteří úspěšně dokončili náročný závod Horem dolem Chospílem. Oproti loňskému roku postřekovští organizátoři přidali další dětské kategorie, takže se celkový počet běžců vyšplhal na 67.

23.5.2015

Vanessa Kocková vybojovala zlatou medaili

České Budějovice – Minulý víkend domažlické gymnastky úspěšně reprezentovaly na závodech pořádaných oddílem sportovní gymnastiky České Budějovice.

21.5.2015

Na Škarmaně se pojede Velká cena Domažlic

Domažlice – V neděli 24. května se v lesoparku Škarman koná sedmý ročník závodu horských kol pro veřejnost. Velká cena Domažlic je součástí seriálu P.A.L. Becker Cup a Pošumavské ligy MTB. První kategorie startují v 9.30 hodin, muži ve 14.00 hod. Přihlášky na www.pal-mtb.cz/prihlasenivse.php nebo 
v místě startu od 8.30 hodin, ale maximálně půl hodiny před startem dané kategorie.

21.5.2015

Karatisté Domažlic zápasili na Moravě

Hustopeče – V Hustopečích u Brna se 2. května konalo I. kolo Národního poháru juniorů a seniorů, které pořádal Český svaz karate, a bylo jednou z nominačních soutěží na mistrovství republiky.

21.5.2015

Martin Frei svůj první maraton nedokončil

Plzeň – Svůj první maraton známý domažlický běžec Martin Frei nedokončil. Při premiérovém startu na královské běžecké trati zaplatil nováčkovskou daň.

21.5.2015

Běžci z Domažlicka byli v Bystřici opět úspěšní

Bystřice – Tradiční Jarní přespolní běh se uskutečnil první májový den v Bystřici u Nýrska a opět na něm nechyběli běžci z Domažlicka. A stejně jako v předchozích ročnících i tentokrát stanuli na stupních vítězů.

13.5.2015

Mistryně České republiky je z Holýšova

Holýšov –Ve dnech 25. a 26. dubna proběhlo na kuželně v Českých Velenicích Mistrovství České republiky v kategorii žákyně. Právo účasti na tomto významném sportovním podniku za oddíl Kuželky Holýšov vybojovala Veronika Horková. Pro Veroniku i oddíl to byl VELKÝ víkend!

11.5.2015

Jakub Černý se spolužáky zvládl Predator Race

Kaznějov – Západočeský Kaznějov, konkrétně lesy, pole a louky v okolí obce Obora, byly ve dnech 25. a 26. dubna dějištěm extrémně těžkého překážkového závodu Predator Race. V sobotu čekala na účastníky pětikilometrová trať s dvaceti překážkami, odvážnější o den později absolvovali deset kilometrů a jedenatřicet překážek.

9.5.2015

Kadetky Jiskry překvapily v Sokolově

Sokolov - Ve dnech 17. až 19. dubna se mladé domažlické volejbalistky zúčastnily kvalifikace o postup do I. ligy kadetek. Kvalifikační turnaj pořádal Baník Sokolov.

9.5.2015

Rallyekrosová sezona začala prvním závodem

Domažlice - První závod devítidílného mezinárodního seriálu Chodský čakan se v APM Automotive Racing Aréně v průmyslové části Domažlic opravdu vydařil. Na start se postavilo 53 jezdců, diváci viděli 36 rozjížděk a 8 finálových jízd.

4.5.2015

Pro basketbalisty Domažlic sezona končí

Havířov – Ač v jednu chvíli domažličtí basketbalisté vedli nad domácím Havířovem rozdílem až 12 bodů, nakonec prohráli 76:94. Sérii play-off II. ligy hrané na dva vítězné zápasy tak prohráli 1:2 a sezona pro ně končí. „V první půli se nám dařila střelba z dlouhé a střední vzdálenosti, díky tomu jsme nad soupeřem vedli. Domácí postupně náš náskok stáhli a ve druhé půli vývoj zápasu i přes naši snahu otočili. Na jedné straně jsme z porážky zklamaní, ale na druhé straně jsme letos na domácí palubovce ani jednou neprohráli," řekl po skončení zápasu trenér Jiskry Karel Štípek.

2.5.2015

Jaromír Pauer: Mé tělo nemůže bez pohybu existovat!

Domažlice – K začátkům výjimečné sportovní kariéry Jaromíra Pauera (80) se musíme přenést do 40. – 50. let dvacátého století, na hřiště v Cihelně, pod vilu Thomaierů na Habeš, za Střelnici a na Husí plácek.

30.4.2015

Obrazem: I čtvrtý závod vyhrál Jiří Voják

Domažlice /FOTOGALERIE, VÝSLEDKY/ – Favorizovaný Jiří Voják vyhrál v Domažlicích Běh Škarmanem. Po Draženovu, Koutu a Bělé získal letos už čtvrté vítězství v závodech seriálu Běžec Chodska. Kategorii čtyřicátníků vyhrál vloni stříbrný Norbert Švarc, mezi ženami byla první Vendula Fronková.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies