VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Právě jsme se narodili

Domažlice - Představujeme nově narozená miminka.

28.8.2016
SDÍLEJ:

Kristýna Škardová z Lazců.Foto: Deník/ Helena Bauerová

Terezka Šípková z Domažlic se v domažlické porodnici narodila v pondělí 22. srpna v 15.42 hodin. Maminka Jana a tatínek Miroslav vybrali pro dcerku jméno společně. Na Terezku, která vážila 3,03 kg a měřila 47 cm, se doma těší sourozenci.

Tomáš Černý z Draženova se narodil pondělí 22. srpna ve 21.34 hodin s váhou 3,03 kg a mírou 48 cm v domažlické porodnici. Rodiče Hana a Pavel věděli, že budou mít chlapečka, a při jeho narození byli spolu. Z brášky se raduje i Matyášek (3).

Anastázie Dudková z Chodova přišla na svět v domažlické porodnici ve čtvrtek 25. srpna v 15.32 hodin. Z narození dcerky se radují rodiče Tereza a a Michal. Na sestřičku, která vážila 3,40 kg a měřila 51 cm, se doma těší Terezka (2).

Tobiáš Baar z České Kubice se s váhou 3,35 kg a mírou 50 cm narodil v domažlické porodnici ve středu 24. června v 13.14 hodin. Rodiče Jana a Jindřich věděli, že se jim narodí chlapeček, a na svět ho přivítali společně. Doma na brášku čeká Matyášek (5,5).

Jan Strasser z Postřekova se v domažlické porodnici narodil v sobotu 20. srpna v 19.40 hodin. Rodiče Markéta a Jan přivítali svého prvorozeného syna na svět společně. Honzík vážil 3,02 kg a měřil 48 cm. Jméno dostal chlapeček podle společného přání rodičů.

Václav Böhm ze Kdyně se ve středu 24. srpna v 7.30 hodin narodil v domažlické porodnici mamince Haně Böhmové a tatínkovi Václavu Kovaříkovi. Rodiče předem znali pohlaví svého prvorozeného dítěte. Vašík vážil 2,88 kg a měřil 49 cm.

Rozárka Paulová z Blížejova se s váhou 3,33 kg a mírou 50 cm narodila v domažlické porodnici v sobotu 20. srpna v 11.11 hodin. Rodiče Lenka Paul Poslední a Tomáš Paul věděli, že jejich prvorozené dítě bude holčička, a na svět ji přivítali společně.

Anna Fuková z Janovic se v domažlické porodnici narodila ve čtvrtek 25. srpna ve 13.29 hodin mamince Aleně a tatínkovi Jaroslavovi. Z Aničky, která vážila 3,11 kg a měřila 50 cm, se radují i sourozenci Bohdanka (14), Štěpán (11), Valentýnka (9) a Tomášek (7).

Kristýna Škardová z Lazců se narodila v domažlické porodnici ve středu 24. srpna ve 12.53 hodin. Maminka Veronika a tatínek Miloslav věděli dopředu, že Adámkovi (4) a Filípkovi (1,5) přivezou domů sestřičku. Kristýnka, která dostala jméno podle společného přání rodičů, vážila 4,47 kg a měřila 53 cm.

Autor: Helena Bauerová

28.8.2016
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zúčastnilo se jej 80 žáků z 11 škol.
19

Nejšikovnější mladí cyklisté jsou ze Staňkova a Klenčí

Mladí chovatelé z celého kraje se zúčastnili i přednášek o jednotlivých druzích chovaných zvířat

Mladí chovatelé se v Hoře Sv. Václava učili i bavili

Hnojte popelem

Topíte dřevem? Nebo máte doma krb jen tak pro příjemný pocit? Kam dáváte popel? Pokud ho vyhazujete, připravujete se o jedno z nejlepších hnojiv světa.

Újezdští vzpomenou na pilota V. P. Kirkhama

Újezd – Každoročně vzpomínají Újezdští na pilota americké armády Virgila Paula Kirkhama.

Domažlicko chystá májky, pálení čarodějnic i prvomájové průvody

Domažlicko – Region se chystá na první máj. Dobrovolní hasiči připravují stromy na májky, svobodná děvčata a děti chystají barevné pentle, stavějí se hranice na pálení čarodějnic a recesisté malují transparenty na prvomájové průvody.

Gymnastky Sokola Domažlice zahájily sezonu v Praze

Praha – Jako již tradičně zahajují jarní závodní sezónu gymnastky TJ Sokola Domažlice na mezinárodním závodu v gymnastickém dvojboji – Memoriálu Evy Bosákové v Praze.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies