Buldoci Stříbro – Sokol Díly 3:5 (0:1 , 1:2 , 2:2)
Favorizovaní Buldoci vyvinuli v úvodu utkání na soupeře tlak, jenže v brance Dílů ´čaroval´ Kadlec, který odchytal výborný zápas a až do konce druhé třetiny držel čisté konto. Hosté se ujali vedení v první třetině, když Rojt v pádu před brankkou Buldoků přihrál Mazancovi a ten mířil ´pod víko´ – 0:1. Na rozdíl dvou branek zvýšil Smutný, který šikovně do protipohybu gólmana Buldoků tečoval Škultétyho nahození na branku od mantinelu – 0:2.

Domácí Sládek v 17. minutě po závaru před Kadlecem snížil na 1:2 po spolupráci se Šůchou, avšak radost domácích měla jepičí život, protože všudybyl Škultéty během pěti minut zvýšil rozdíl až na 1:4. Nejprve dostal přihrávku od Smutného, objel obránce a sám před brankářem zachoval rozvahu. Čtvrtý gól Dílů padl znovu po kombinaci Smutného se Škultétym.

Domácí snížili v přesilové hře, kdy Kadlec vyrazil dělovku domácích od modré před sebe a Polívka dorazil – 2:4. Z této branky se Buldoci radovali šest minut. Pak je rozesmutněl Smutný, když po závaru v pásmu domácích vystřelil a Reiniger dorazil puk do odkryté branky – 2:5. Na hokejky domácích se poté usadila nervozita, čtyřicet vteřin před koncem zápasu však vyslal tvrdou střelu od modré Šůcha a prostřelil dílského gólmana – 3:5.

V samém závěru zápasu mohl ještě upravit stav Panuška, ale zblízka minul. „Hosté si po bojovném výkonu odvezli všechny body. Nás zaskočila marodka klíčových hráčů, bez kterých je naše hra kostrbatá,“ uvedl trenér Buldoků Pavel Bobr.

HC Sokol Díly: Kadlec - Mazanec , Rajal - Zahálka , Rojt , Škultéty, Smutný - Bauer, Reiniger, Volfík. Trenér: Vl. Buršík.

8. Sokol Kanice ⋌17  1 3 13  37 :97   5

Další výsledky: Sokol Kanice – Okula Nýrsko 2:8, HC Tempo Staňkov – Flóra Domažlice 5:1, Rakon Domažlice - Tatran Přimda 8:5.

Rozpis 19. kolo So 19. 2.: Nýrsko – Staňkov (8.00 ZS DO), Díly – Kanice (10.00 – ZS DO), Flóra – Rakon (12.00 – ZS DO). Ne 20. 2.: Přimda – Stříbro (14.00 – ZS TC).