Malá Víska - Tempo Staňkov 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Přesto se v 6. minutě podařilo hostům jít do vedení, když se po přihrávce Nového střelou prosadil Kapitán. Poté se vyznamenal staňkovský brankář Baar, který zlikvidoval tutovku domácích po námazu. Ke konci první třetiny dokázali domácí vyrovnat, po závaru před brankou nepokryla hostující obrana před brankou skórujícího Faita. Na začátku druhé třetiny se vhazovalo v útočném pásmu Staňkova, Němec na modré přihrál Hoffmanovi, který dále posunul puk po modré na kapitána Blackého, který pověstnou jedovkou poslal Staňkov opět do vedení 2:1. Poté šel na trestnou lavici hostující Němec za zdržování. Tempaři oslabení přečkali, přestože je domácí zamkli v útočném pásmu. Na začátku třetí třetiny byla znát mírná nervozita na straně Malé Vísky, ale zároveň i odhodlání nepříznivý stav změnit. Zodpovědnost na sebe vzal nejaktivnější obránce domácích Papoušek, který se po sólu přes celé hřiště dostal až před brankáře hostů a trefil příklepem pod víko. Staňkovu docházely síly, dostával se pod tlak a často se nemohl vymanit ze zámku domácích v obranném pásmu. V polovině třetí třetiny staňkovský Hoffman trefil tyč. Čtyři minuty před koncem šel na trestnou lavici odpykat držení hostující Nový, a domácí Rašek se po trvalém obléhání prosadil.