Tempo Staňkov – Sokol Díly 3:3 (2:0, 1:2, 0:1)
V úvodu prostřední části se Dílům podařilo snížit po samostatném úniku Volfíka a za další dvě minuty už bylo srovnáno. Staňkov ve druhé třetině jakoby nechtěl hrát, a doslova daroval soupeři vyrovnání.

Třetí třetina byla již vyrovnaná. Nejprve domácí šli opět do vedení, když se podruhé prosadil Petr Hoffman, ale chvíli před koncem Díly srovnaly stav zápasu na konečných 3:3. Staňkov měl sice celkově dvakrát více střel, ale nedokázal tuto svoji převahu zužitkovat.

V zápase byly vidět jen občasné náznaky kombinací, jinak po celou dobu utkání dominovala neurovnaná a rozkouskovaná hra, která neměla spád. Utkání se tak protáhlo přes stanovený čas pronájmu ledové plochy a z tohoto důvodu se již také nedostalo na samostatné nájezdy, které mají následovat při vyrovnaném skóre po základní hrací době. Staňkov v tomto utkání sice začal hrát na kompletní tři pětky, ale v průběhu zápasu vinou zranění přišel o tři hráče. Díly hrály na dvě pětky. Staňkov nedokázal v utkání využít dostatečný počet přesilových her i počáteční herní převahu, proto je pro Staňkov remíza ztrátou.

Sestava Staňkova: Brožovský – Hoffman, Němec P., Látal, Kapitán, Reithar, Nový, Vavrica, Petržík, Falout – Liebl, Němec V., Přibyl M., Peteřík, Blacký, Kabourek. Střelci Staňkova: Martin Kapitán, Petr Hoffman 2