Domažlice - Čerti Ostrov nad Ohří 19:2 (7:0, 9:1, 3:1)
Hned v první třetině domácí hokejisté nastříleli soupeři sedm gólů a o utkání bylo prakticky rozhodnuto.

Navíc Domažlice ve druhé třetině přidaly dalších devět gólů. Svůj první zápas za mladší žáky odehrála Jenny Řezníčková a hned se zapsala do střelecké listiny jedním gólem. Hosté z Ostrova se ve druhé třetině dočkali čestného úspěchu, když využili chyby v obraně domácího celku.

Hra ve třetí třetině ztratila tempo a přes několik daších šancí skončila 3:1. Druhý gól Ostrova padl poté, co gólman Domažlic podcenil situaci před brankou.
„Tým musíme pochválit za kombinace, ale ne za tempo hry a doufáme, že v dalších utkáních, kde nás čekají silní soupeři z Karlových Varů a Tachova, zůstaneme stát rovnýma nohama na zemi. To, co nám stačilo na Ostrov, nám příště stačit nemusí,“ zhodnotili průběh zápasu trenéři Voldán a Horejš.

Sestava: Pluhař/Altman – Blažek, Iha, Horejšová, Vísner, Plojhar, Smazal – Ježo, Voldán, Řezníčková, Horejš, Kreysa, Selnar, Kříž, Řehák, Skrejval. Góly: Ježo 7, Řehák 4, Kříž 3, Kreysa 2, Selnar 2, Řezníčková 1. Trenéři: Voldán, Horejš.