Domažlice – Český Krumlov 2:6 (0:2, 0:0, 2:4)
Utkání začalo opatrným hokejem z obou stran. Hosté se ujali vedení ve 4. minutě a poté skórovali ještě v 15. minutě. Domácí si vypracovali také příležitosti ke vstřelení branky, ale na rozdíl od hostů nebyli úspěšní. Druhá třetina se hrála bez branek, hra byla neurovnaná, a to z obou stran. Třetí třetina byla gólově bohatá. Nejprve hosté dvakrát skórovali, Domažličané dvěma rychlými góly P. Sedláčka a Š. Ludvíka snížli.

Na to hosté reagovali oddechovým časem a po jeho skončení se jim podařilo navýšit skóre na 2:5. V závěru domácí ještě jednou inkasovali. „Soupeř nebyl lepším týmem, ale byl efektivnější. V zápase jsme měli více střeleckých příležitostí. Chyběl ale důraz do brány, kde by se odražené střely mohly dorazit. V tom byli hosté důslednější. Dále také vázla kombinace a chyběla také trocha potřebného štěstí v zakončení,“ uvedli k zápasu trenéři Martin Volfík a Richard Šeba.

Branky: 49. Sedláček (Blažek Š.), 51. Ludvík (De Sousa). Střely na branku: 27:21. Vyloučení: 2:2.
HC Domažlice: Sládek – Kříž, Blažek M., Klement, Weber – De Sousa, Sloup, Skrejval, Blažek Š., Ludvík, Rada, Sedláček, Petržík.