Old Boys - Ice Barons 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Baroni podporovaní přesilou v hledišti na soupeře vlétli. Pravděpodobně nejstarší hokejové mužstvo světa však zachovalo klid, narušovalo rozehrávku Baronů a snažilo se o protiútoky. Těsně před přestávkou poslal Old Boys do vedení Kobzík, po nahrávce Pavláska. Ve druhé třetině změnil kouč Baronů systém hry, jeho svěřenci většinu puků nastřelovali a dojížděli je, takže bylo před Tesařem živo, ale novopečený důchodce řešil ošemetné situace s přehledem. Inkasoval až po chybě beka Denka, který namazal soupeři a nejlepší z Baronů Feniner vyrovnal. Rozhodující okamžik nastal ke konci třetiny, kdy se hosté nechali vyloučit do tří, a Pavlásek skóroval – 2:1. Ve třetí třetině si ´veteráni´ těsné vedení pohlídali.

HC Poběžovice - HC Pirates 1:6 (0:1, 0:3, 1:2)
První třetina se hrála v rychlém tempu s šancemi na obou stranách. Minutu před koncem úvodního dějství poslal Piráty do vedení Kováč. Ve druhé třetině se prosadili opět pouze Piráti, jmenovitě Havlík, Řezníček a Pechač, když Poběžovice doplatily na častou hru v oslabení po někdy zbytečných faulech. V poslední třetině sice Kučera snížil na 1:4, když překonal výborného gólmana Pirátů, ale pak se do puku dvakrát opřel navrátilec do sestavy Drdáček a jen jeden gól scházel, aby čepice fanoušků Pirátů letěly na oslavu hattricku této legendy na led.

Rakon B - HC Trhanov 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Trhanov šel do vedení po osmi vteřinách gólem Berouška, což je rekord DNHL. Hosté byli lepší v každé herní činnosti a s přehledem přehráli trápící se Rakon B. Branky: Varga – Beroušek, Havlík, Kurek ml.

Sršni Domažlice - SKP Domažlice 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Sršni šli do bitvy s dosud neporaženým SKP s cílem soupeři co nejvíce zatopit. Bohužel se pro ně zápas nevyvíjel příliš slibně. Hned v úvodu skóroval Kullač po chybě obrany – 0:1. Do dvoubrankového vedení poslal SKP ve druhé třetině Lenárd. I přes tlak vyvíjený na lídra tabulky se Sršňům nedařilo skórovat. Kontaktní gól přišel až ve třetí třetině, kdy Rojt přihrál najíždějícímu Liškovi a ten konečně prostřelil gólmana hostů – 1:2. To už však do konce zápasu zbývalo jen pár minut, v nichž Sršni přes velké úsilí a nasazení nedokázali vyrovnat.

Ostatní výsledky: HC Nýřany - AHC Panthers 9:6 (1:1, 4:3, 4:2) Branky: Greif, Mikula, Mrázek, Janouš 3, Zahradník 3 – Vintr 5, Lukašák. HC Kanice - AHC Devils utkání bylo odloženo.

12. AHC Panthers⋌ 7 0 0 7 13:39  0

Rozpis 8. kolo So 19.11.: HC SKP Domažlice – Pirates Domažlice (14:00 - 15:45), AHC Panthers – Ice Barons (16:00 - 17:45), HC Nýřany – HC Trhanov (18:00 - 19:45), Rakon B – HC Kanice (20:00 - 21:45). Ne 20.11.: AHC Devils – HC HP Sršni (18:15 - 20:00).

Nejlepší střelec: 1. Petr Beroušek HC Trhanov 9, 2. - 3. Roman Kulhánek AHC Devils, Martin Cingroš HC HP Sršni oba 8, 4. Lukáš Knický AHC Devils 7, 5. - 7. Tibor Lenárd SKP Domažlice, Jiří Kobzík Old Boys, Pavel Kouřík HC Sršni všichni 6.

Nejproduktivnější hráč: 1. Kulhánek AHC Devils (8 + 6) 14, 2. Beroušek HC Trhanov (9 + 2) 11, 3. Cingroš HC HP Sršni (8 + 1) 9, 4. Knický AHC Devils (7 + 2) 9, 5. Hana HC HP Sršni (2 + 7) 9.