HC Domažlice – HC Č. Krumlov B 9:0 (4:0; 4:0; 1:0)
Domácí byli od začátku aktivnější, svého soupeře převyšovali v pohybu, napadání i důrazu. Hosté se do vyložených šancí prakticky nedostávali. Domácí hráči předváděli pohledné kombinace zejména v průběhu prvních dvou třetin. V závěrečné třetině viditelně zvolnili, ale i přesto si vypracovávali šance. V 51. minutě nebyla uznána branka Herlíka, vzápětí Červený nastřelil tyč a o dvě minuty později skončila De Sousova střela na břevně.

HC Domažlice: Varga – Smazal, Heidtke, Špalek, Haas, Mašek, Sekerák – Červený, De Sousa, Kobes, Decker, Říha, Herlík, Ledvina, Ježo, Havlovic, Holomoj. Střely na branku: DO/ČK 59/9, přesilové hry: 1/2. Branky: 2. a 17. Říha (as. Decker), 5. Červený, 7. a 14. Decker (as. Říha), 23. a 40. De Sousa (2 x as. Červený), 24. Havlovic (as. Decker), 36. Heidtke (as. Říha), 58. Holomoj.

HC Klatovy – HC Domažlice 8:6 (1:2; 1:3; 6:1)
Poté, co hosté ustáli úvodní tlak, využili v 5. minutě přesilovou hru – 0:1. V 16. minutě bylo po hrubé chybě vyrovnáno – 1:1. Domácí pak dostali výhodu tří přesilovek, které nevyužili. V 16. minutě zvýšil povedenou střelou od modré Říha – 1:2. Ve druhé třetině se hra přelévala ze strany na stranu, ale hosté se dostávali do více šancí. Ve 26. minutě hrály Klatovy další přesilovku, v oslabení však ujel De Sousa a blafákem zvýšil vedení Domažlic – 1:3. Tentýž hráč pak skóroval i na 1:4. Po půlhodině hry přidal další branku Domažlic Červený – 1:5. Ve 38. minutě hosté opět chybovali a bylo to 2:5. Odkud jsou rozhodčí se nikoli naposled ukázalo ve 38. minutě, kdy hosté prostřelili brankáře Klatov, ale jeho spoluhráč vytáhl kotouč z branky a posunul jej pod ležícího gólmana. Gól uznán nebyl. Se závěrečnou sirénou sudí opět poslali na trestnou lavici hráče Domažlic, takže hosté nastupovali do závěrečné třetiny v oslabení. Přesilovku domácí využili – 3:5. Ve 44. minutě odjeli hostující obránci střídat v nejnevhodnější okamžik a nechali svého gólmana napospas dvojici domácích – 4:5.

Po této brance Klatovští zvýšili nasazení i důraz. Ve 46. minutě rozhodčí jim přes protesty uznali gól vhozený rukou – 5:5! To hosty definitivně srazilo na kolena. Navíc o dvě minuty později skončilo za zády domažlického gólmana nahození do chumlu před brankou a obrat byl dokonán – 6:5. V 50. minutě ještě De Sousa vyrovnal, jenže to bylo ze strany Domažlic vše, neboť další snažení bylo zastavováno rozhodčími přehlíženými fauly.

V 56. minutě skončila střela Klatov po odrazu pod gólmanem a dle sudích i za čárou – 7:6. V 58. minutě byl sražen Říha při samostatném průniku, ale hrálo se dále. Domácí dlouhou přihrávkou našli volného hráče na modré a ten prostřelil brankáře – 8:6. V 58. minutě zůstal ležet po likvidačním zákroku na ledě De Sousa, což už sudí přehlédnout nemohli a poslali hříšníka do kabin s trestem 5+OK. Do konce však zbývalo málo času. Hosté sice ještě měli příležitosti, ale domácí brankář dobrými zákroky Klatovy podržel.

HC Domažlice: Varga – Decker, De Sousa, Říha, Holomoj, Smazal, Heidtke, Červený, Havlovic, Špalek, Herlík, Wendl, Nguyen Duc, Mašek, Sekerák, Štarman. Střely na branku KT/DO: 30/35, přesilové hry: 7/2.⋌(tva, tau)

10. Č. Krumlov B ⋌2 0 0 0 0 2 0: 23 0

Poslední zápasy: Domažlice – Č. Krumlov B 9:0, Rokycany – Milevsko 6:1, J. Hradec – Písek 4:7, Milevsko – J. Hradec 2:13, Č. Krumlov B – Rokycany 0:14, Klatovy – Domažlice 8:6.

7. Milevsko ⋌3 0 0 0 0 3 10: 29 0

Poslední zápasy: Strakonice – Klatovy 1:3, Rokycany – Milevsko 9:5, J. Hradec – Písek 8:2, Písek – Strakonice 8:4, Milevsko – J. Hradec 0:10, Klatovy – Domažlice 9:1.