HC Příkosice – HC Staňkov 2:8 (0:3, 1:2, 1:3)
Staňkovu skvěle vyšel vstup do utkání. Každé střídání totiž přineslo vstřelený gól. Během úvodní minuty se tak prosadily obě první pětky. Nejdříve bleskově dorážel Martin Kapitán a po něm zakončoval kombinaci Tomáš Nový. Za další dvě minuty přidal svoji druhou branku Martin Kapitán. Další průběh úvodní třetiny byl rychlým vedením hostů hodně ovlivněn.

Po přestávce se Příkosice oklepaly a začaly z rychlých brejků častěji ohrožovat branku soupeře. Jejich aktivita přinesla ovoce v polovině zápasu, kdy domácí útočník po krásné akci z pravé strany snížil. ´Tempaři´ však přišli opět s rychlou odpovědí. Nejprve se po vhazování prosadil Jan Brožovský, když zasunul puk z velkého úhlu za ležícího gólmana, a ještě v téže minutě zvýšil na rozdíl čtyř branek agilní Tomáš Přibyl.

V úvodu závěrečné části hry se rozjel po pravé straně staňkovský obránce Marek Přibyl a sólo zakončil přesnou střelou do horního růžku soupeřovy branky. Domácí sice ještě jednou skórovali skrytou střelou přes závar před brankou Staňkova. To však nemohlo odvrátit jejich porážku, kterou dvěma přesnými zásahy v závěru potvrdil staňkovský Petr Hoffman.

HC Tempo Staňkov: Jaroslav Baar – Petr Hoffman, Karel Tomášek, Pavel Blacký, Martin Kapitán, Tomáš Nový, Tomáš Přibyl, Josef Falout, Ladislav Kabourek, Jan Brožovský – Marek Přibyl, Vojtěch Němec, Jiří Liebl, Tomáš Petržík. Branky Staňkova: Kapitán 2, Hoffman 2, Nový, Přibyl M., Přibyl T., Brožovský. Bez vyloučení. ⋌(vne)

9. HC Zbiroh B ⋌14 1 4 9 35:69 6

Výsledky: Příkosice – Staňkov 2:8 (0:3, 1:2, 1:3), Díly – Holýšov B 1:1 (0:0, 0:1, 1:0). Příště So 17.01. ZS Koop: Bezdružice – Staňkov (10:45), Holýšov B – Kralovice (17:15). Ne 18.01. ZS Koop: Panasonic – Díly (17:15).