Hokejisté Staňkova deklasovali oslabený Kaznějov

Domažlice – Ve třetím kole krajské soutěže mužů skupiny C se hokejisté Staňkova utkali na ledě Zimního stadionu v Domažlicích s Kaznějovem.

8.10.2016

HC STAŇKOV. Horní řada (zprava): Blacký, Látal, Peteřík, Reithar, Brožovský, Hoffman, Němec V., Němec P., Kabourek, Haas. Dolní řada: Falout, Přibyl, Petržík, Kapitán, Tomášek, Nový, Liebl. Foto: Deník/ Václav Tauer

Soupeř nastoupil k utkání pouze v osmi hráčích a na jeho hře to bylo znát, protože se soustředil především na obranu a případné protiútoky. Staňkov však od začátku dobře kombinoval a hned ve druhé minutě se ujal vedení po samostatné akci Marka Přibyla, do které jej vyslal Tomáš Přibyl. V desáté minutě navýšil Staňkov své vedení díky souhře Tomáše Nového a zakončujícího Tomáše Přibyla. Za dvě minuty si však srazil dojíždějící domácí obránce puk do vlastní branky, ale ´Tempaři´ si za půl minuty vzali dvougólové vedení zpět po akci Tomáše Petržíka a pohotově zakončujícího Martina Kapitána.

Rozhodující náskok si Staňkov vytvořil na začátku druhé třetiny, když opět zafungovala spolupráce Tomáše Nového a zakončujícího Tomáše Přibyla, a nedlouho na to povedená souhra přihrávajícího Martina Kapitána a střílejícího Tomáše Nového.

Soupeř z Kaznějova se sice následně také gólově prosadil, avšak téměř vzápětí využitá krátká početní výhoda po střele Jiřího Látala a půl minuty před sirénou i přízemní záludná střela od Petra Němce dala Tempařům jistotu zisku všech bodů.

V poslední třetině se také podruhé v utkání zapsal mezi střelce Jiří Látal za asistence Petra Němce. I když hosté ještě jednou jemně zkorigovali skóre, pět minut před koncem zápasu uzavřel gólový účet utkání domácí Petr Hoffman.

Dnes se hokejisté Staňkova utkají v derby s rezervou Holýšova. Utkání na stadionu v Domažlicích začíná od 17:15 hodin. (vne)

Staňkov - Kaznějov 9:3 (3:1, 4:1, 2:1)

Branky Staňkova: Přibyl T., Látal 2 , Kapitán, Přibyl M., Nový, Němec P., Hoffman. Vyloučení Staňkova: Němec P. 2 min.

HC Tempo Staňkov: Jan Brožovský – Petr Hoffman, Jiří Látal, Petr Němec, Tomáš Nový, Martin Kapitán, Tomáš Přibyl, David Dvořák – Tomáš Petržík, Pavel Blacký, Marek Přibyl, Ladislav Kabourek.

8.10.2016

Kraj trápí přemnožení divočáci. Mají s nimi problémy chataři i pejskaři

Kolovečské muzeum.

V kolovečském muzeu už nebude třeba průvodce

Právě jsme se narodili

Domažlice - Představujeme nově narozená miminka.

V Domažlicích se půjde na krajské derby

Domažlice – Městský stadion Střelnice v Domažlicích bude v neděli 26. března od 15:00 hodin dějištěm krajského derby, v němž se v rámci 18. kola nejvyšší krajské soutěže utkají rezerva Jiskry Domažlice a rival z Holýšova. Pokud to počasí a stav hrací plochy umožní, hrát by se mělo na přírodní trávě.

Jediná dívka zvítězila v domažlické soutěži strojařů

Domažlice – Dvanáct žáků oboru mechanik-seřizovač ze šesti škol z celého Plzeňského kraje se zúčastnilo krajského kola soutěže kovo junior, které hostilo domažlické Střední odborné učiliště.