Ice Barons – HC HP Sršni 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
První gól utkání zařídil Jiří Dubský, jemuž přihrával David Millisderfer. Jednogólový náskok hosté hájili až do druhé třetiny, kdy neuhlídali Kolbecka, který srovnal skóre – 1:1. V poslední minutě třetiny se ale Barons ujali vedení, jež jim však vydrželo pouhých 20 sekund, když Pavel Rojt po přihrávce od Michala Hany procpal kotouč skulinkou mezi betonem a tyčí za záda gólmana – 2:2.

Ve třetí třetině se pak předvedl David Millisderfer, který zajistil Sršňům vítězství. Nejdříve po přihrávce Dubského dostal Sršně znovu do vedení – 2:3. Posléze pak ještě pojistil vítězství backhandovou střelou do ´vinglu´ po asistenci Pavla Rojta.

Sršni tak porazili úřadující mistry z Waldmünchenu 4:2. Po dvou kolech tak drží druhé místo tabulky DNHL. Tento víkend mají Sršni volno, v dalším utkání vyzvou v neděli 5. října od 18:00 hodin Old Boys. ⋌Antonín Steinberger

11. AHC Panthers⋌ 2 0 0 2 0:20 0

Výsledky: Pirates – Trhanov 5:8 (2:3, 2:1, 1:4), Sokolíci – Old Boys 4:8 (-:-, -:-, -:-), Ice Barons – Sršni 2:4 (-:-, -:-, -:-), Nýřany – SKP 2:8 (-:-, -:-, -:-), AHC Panthers – AHC Devils 0:13 ( 0:4, 0:4, 0:5).

Příště So 27.09.: Trhanov – Nýřany (14:15 – 16:00), Old Boys – Barons (16:15 – 18:00). Ne 28.09.: SKP – Panthers (16:00 – 17:45), Devils – Sokolíci (18:00 – 19:45), Kanice – Pirates (20:00 – 21:45), volno – Sršni.