Ice Barons – HC Pirates 9:1 (2:0, 2:0, 5:1)

Po úvodním oťukávání a dvou vyložených, ale nevyužitých šancích „pirátů" sledovaly početné tábory fanoušků obu soupeřů vyrovnaný duel. Čekání na první gól ukončil v čase 11:36 snajpr baronů" Hofbauer po příhře Feinera. Tihle dva si o tři minuty později ve vlastním oslabení role prohodili a výsledkem byl druhý gól bavorského týmu. V prostřední části se brzy prosadil Kolbeck a po pěti minutách hry individuálně znovu Hofbauer – 4:0. Ve třetí třetině do výsledku promluvila obávaná nová posila „baronů" Pavel Voldán, který se hrou na tři pětky dlouho nemohl dostat do tempa. Poprvé skoroval v čase 30:36 po příhře Heusse, o pět minut později vybídl Hubera k šesté trefě obránce Herrler a řízný bek o dvě minuty později asistoval u trefy Heusse. „Piráti" sympaticky bojovali dál, ale častými vyloučeními se připravili o síly. A když se zranil Řezníček a Skala po třetím trestu zamířil předčasně do sprch, bylo o vítězi rozhodnuto. V závěru stačil zkompletovat hattrick Voldán. Nejprve skóroval po příhře Heusse, na další gól mu nahrál Huber. Čtrnáct vteřin před koncem se hosté dočkali čestného úspěchu, když jinak jistého Liedtkeho překonal Tetour po asistenci Humla.

HC Trhanov – AHC Devils 3:6 (0:2, 1:2, 2:2)
Dvě obří šance v úvodu aktivnějšího Trhanova zůstaly nevyužity, a tak ve 3. minutě udeřili hosté, kteří po dorážce Knického otevřeli skóre zápasu. Za další dvě minuty bylo pro domácí ještě hůř, to když si brankář Vondrovic vybral slabší chvilku a za záda mu propadla Tauerova střela ze středního pásma – 0:2. Ve druhé třetině byli opět aktivnější hosté a dvěma trefami Kurka se dostali do čtyřbrankového vedení. „Dřevorubci" se gólově prosadili v přesilovce v poslední minutě druhé třetiny po trefě Krčmy. Do poslední části hry Trhanovští stáhli hru na dvě pětky, ale hned v první minutě inkasovali z hole Knického popáté a bylo rozhodnuto. Za domácí se trefili Burcal a ještě jednou agilní Krčma. Ale na zvrat zápasu už bylo pozdě. Mezitím se totiž nadvakrát prosadil „vrchní ďábel" Bor. Zápas v pohodě odřídila dvojice plzeňských rozhodčích.

HC HP Sršni – HC Rakon B 3:0 (0:0; 3:0; 0:0)
Rezerva Rakonu nezačala novou sezonu dobře, na zápas 2. kola s Trhanovem se ani nesešla a po čtyřech kolech je bez bodu poslední v tabulce. Jenže v domažlickém derby střídačka už zase hustě zmodrala a na Sršně nastoupil nový Rakon i s posilou Jaroslavem Malým. Sportovní multitalent z Tachova známý fotbalovým fanouškům Kolovče i Domažlic byl ostatně pro Bartoše v brance „dortmundů" největší hrozbou, jenže nájezdy, do nichž se díky rychlosti a obratnosti snadno dostal, nevyužil. O výhře „žlutočerných" rozhodla druhá třetina, kdy se prosadil dvěma góly Pavlík, jemuž asistoval Dubský. Sám Dubský pak k výhře Sršňů přispěl jednou trefou. Zápas ovlivnila řada vyloučení na obou stranách.

SKP Domažlice – AHC Panthers 9:1 (1:0, 5:0, 3:1)
Hokejisté SKP šli do utkání s ousiderem s cílem urvat první vítězství sezony a trochu vylepšit pošramocené renomé. Tento cíl se naplnil, ačkoli „vraždění neviňátek" proběhlo až ve druhé třetině. V té první se totiž „policisté" dokázali prosadit jen jednou. Hráči SKP protivníka prakticky po celý zápas k ničemu nepustili. Jediný gól „panterů" dal paradoxně v pětiminutovém oslabení Rehák ve třetím dějství, kdy hráči SKP nechali vykoupat svého brankáře, a vzali mu tak první letošní nulu, na niž měl jednoznačně nárok. Branky: Vondrovic 2, Lenárd 2, Kullač 2, Podestát 2, Procházka – Rehák.

11. Rakon B ⋌4 0 0 4  4:15  0

Příští zápasy So 9.11.: HC Nýřany – Rakon B (12:30), HC Kanice – Ice Barons (14:30), AHC Devils – Old Boys (20:00). Ne 10.11.: HC SKP – HC Trhanov (11:15), AHC Panthers – HC Sršni (19:30), HC Pirates – volno.

Další výsledky: HC Kanice – Old Boys 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) Branky: M. Špirk, Cibulka. Nýřany – volno.