TJ Malá Víska – HC Holýšov A 3:3 (1:2, 1:0, 1:1)
Holýšovští před zápasem řešili početné absence způsobené velkou marodkou, takže vypomoci museli tentokrát i hráči povolaní z rezervního holýšovsko – dolnokamenického týmu.

Hosté i bez svých největších trumfů Krause a Matějovského ale začali zápas výtečně. Po dvou rychlých brankách Šulce a opory B mužstva Harazima v 8. a 10. minutě vedli už 2:0 a zdálo se, že utkání bude snadnou záležitostí favorizovaných hostů. Jenže brzké vedení hokejisty Holýšova ukonejšilo, ti ubrali na tempu a soupeř náhle ožil. Dvacet vteřin před koncem úvodní třetiny se dokonce dočkal gólu a snížil na 1:2.

Druhá třetina byla vyrovnaná a vyrovnáno bylo brzy rovněž i skóre, když se domácím podařilo vstřelit svoji druhou branku – 2:2.
Třetí třetina se už hrála na upravené ledové ploše, protože i v Klatovech se ´žehlí´ až po dvou třetinách. Lepší led více vyhovoval favoritovi, který měl celou závěrečnou třetinu převahu, ale nedokázal ji vyjádřit gólově. Paradoxně tak čtyři minuty před koncem zápasu skórovala Malá Víska. Těsný náskok ale neudržela a necelé dvě vteřiny před sirénou Holýšovští mohli velebit Maška, který vyrovnal na konečných 3:3.

Protože si Holýšovští zápas 10. kola s Malou Vískou předehráli, mají o tomto víkendu zasloužené volno. Zápas tak v sobotu večer čeká jen Holýšov B, který se v Plzni utká s Městem Touškov. A – mužstvo až za týden, v neděli 26. ledna, čeká rovněž v Plzni souboj s Radobyčicemi a fanoušci momentálně třetího týmu nejsilnější skupiny očekávají od hráčů plný bodový zisk. V sobotu 1. února je na programu zápas s Buldoky na jejich ledě ve Stříbře.

10. HC Omega Plzeň A ⋌9 0 2 7 24:57  2

Poslední výsledky: Malá Víska – Holýšov A 3:3. Příště Ne 26.01. ZS ČEZ: Radobyčice – Holýšov A (11:30).

11. HC Chotěšov ⋌10 1 0 9 32:89   2

Výsledky: Kdyně – Strašice 9:3. Příště Ne 19.01. ZS Třemošná: Coyotes – Kdyně (8:30), So 01.02. ZS Do: Kdyně – Meteor (18.15).

10. Sokol Díly ⋌10 1 0 9 16:63   2

Výsledky: Losiná – Díly 7:2. Příště So 18.01. ZS Do: Díly – Klaus Timber(16.30).

11. Město Zbiroh B ⋌10 1 1 8 19:58 3

Poslední výsledky: Handball – Holýšov B 9:1, Příkosice – Staňkov 5:4. Příště So 18.01. ZS Do: Staňkov – Kralovice (18.15). ZS Koop: Holýšov B – M. Touškov (19.00).