HC Domažlice – HC Tábor 7:3
Po dlouhé cestě nastoupil tým Domažlic k prvnímu utkání. Hráči se na ledě poměrně dlouhou dobu rozkoukávali, ale i přesto měli nad soupeři z Tábora převahu, z níž vytěžili góly. Ty vstřelili Frček T., Hruška D., Hůrka O. 3, Kaufner P. a Varta J.

HC Domažlice – HC Klášterec 14:5
K druhému zápasu nastoupili domažličtí hokejisté po hodinové pauze, ale čekala je sérii tří zápasů za sebou. Hned od první minuty utkání kluci ukázali velké nasazení, které se postupně projevilo ve skóre. Branky: Toupal J. 3, Frček T.,Hruška D. 2, Hůrka O. 4, Jelínek T. 2, Varta J., Weber D.

HC Domažlice – HC Sokolov 13:5
Po úpravě ledu hráči nastoupili k dalšímu zápasu, který se vyvíjel velice dobře. Kluci hráli zodpovědně, s velkým nasazením a touhou po vítězství. Tento výkon mužstva jistil dobrými zákroky v brance domažlický gólman Ondřej Sloup. Branky: Toupal J., Frček T., Hruška D., Hůrka O. 3, Wolf S. 2, Jelínek T. 2, Varta J.,Weber D. 2.

HC Kadaň – HC Domažlice 23:6
Vývoj turnaje určil, že tento zápas byl o 1. a 2. místo. Domažličtí svěřenci trénerů Jaroslava Hůrky a Petra Sloupa měli před sebou těžký úkol, ale nastoupili proti domácím s velkým odhodláním. I přesto, že čelili viditelné herní a vzrůstové převaze domácího týmu, kluci nesložili zbraně a bojovali do poslední minuty. Přesto domácím podlehli vysoko 23:6. Branky: Toupal J. 1, Šmerda D. 1, Hůrka O. 2, Varta J. 2.

Turnaj byl pěkným zakončením roku 2012 a srovnáním hokejových kvalit ostatných týmů, s nimiž se Domažličané nemohou během sezony utkat. Domažličtí hokejisté se mohou pyšnit stříbrnými medailemi a pohárem za 2. místo. Opět se jim povedlo dobře reprezentovat město Domažlice a klub.

Sestava HC Domažlice: brankář Sloup Ondřej – Frček Tadeáš, Hruška David, Hůrka Ondřej, Jelínek Tomáš, Kaufner Pavel, Kazda Matěj, Šmerda Denis, Toupal Jakub, Varta Jiří, Weber Dušan, Wolf Samuel. Trenéři: Hůrka Jaroslav, Sloup Petr.

Celkové umístění: 1. HC Kadaň, 2. HC Domažlice, 3. HC Tábor, 4. HC Sokolov, 5. HC Klášterec nad Ohří.⋌(jsl)