Old Boys – HC Pirates 7:3 (3:0, 2:0, 2:3)

V plné ´palbě´ nastoupivší Piráti zřejmě podcenili nemocemi sužovanou sestavu veteránů a než se stačili rozbruslit, prohrávali po chybě v obraně gólem Kupčíka z 2. minuty. Ani pak se jejich hra nezvedla a jen díky Málkovi v brance se skóre začalo navyšovat až v 10. a 11. minutě, kdy skórovali opět Kupčík a posléze Pavlásek. Ani po poradě na střídačce Pirátů během přestávky se hra hostů nelepšila a ´dědkové ovládali kluziště. Ke konci třetiny přidali další góly Miller a Němec. Stav 5:0 byl hrozivý a z kabiny Pirátů byla o druhé přestávce slyšet nespokojenost. Do třetí třetiny se konečně Piráti vybičovali k lepšímu výkonu a výsledkem byla přestřelka, v níž brankáři plno šancí vychytali, přesto padlo pět gólů. Na straně veteránů skóroval dvakrát Kobzík, za soupeře Libor Kaufner, Havlík a Pechač. Korektně hrané utkání přineslo jen několik vyloučených na obou stranách a potěšil také výkon rozhodčích Bendy a Krásnického.

SKP Domažlice – AHC Panthers 9:1 (3:0, 3:0, 3:1)
V utkání týmů z opačných pólů tabulky lídr soutěže SKP překvapení nepřipustil. Po první třetině ukazovala časomíra stav 3:0 pro SKP, ve druhé třetině to začalo na ledě jiskřit, ale domácí pokračovali v tlaku na bránu Panthers a soupeři až na výjimky nic nedovolili. Stav utkání po druhé třetině byl 6:0. Ve třetí třetině se opět začal hrát férový hokej, domácí přidali další tři góly, hosté dosáhli alespoň čestného úspěchu. Branky: Benda 3, Červený 2, Lenárd 2, Andrle, Váchal – Erhart.

Rakon B – Ice Barons 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Ve svižně hraném utkání měli waldmünchenští Baroni zpočátku herně i střelecky navrch, ovšem naráželi na výborně semknutou obranu a především na skvěle chytajícího brankáře Dudíka. V průběhu zápasu se síly začaly vyrovnávat, a když po dvou třetinách zůstával stav nerozhodný a bez branek, domácí vycítili šanci. Ve třetí třetině udeřili a po závaru před brankou hostí se nejlépe zorientoval Falout, který vsítil rozhodující gól celého utkání.

AHC Devils – HC Nýřany 12:2 (2:0,5:0,5:2)
Hosté z Nýřan dorazili s devíti hráči do pole, ale i ďáblům chyběli tři hráči ze zákkladu, takže na kvantitu to bylo fifty fifty. Devils šli do vedení na začátku 8. minuty, kdy Bohuslav po Borově přihrávce využil přesilovku. Ještě v téže minutě zahájilo duo Knický (4 + 1) – Váchal (2 + 3) bodové žně. Gólový účet třetiny na 2:0 uzavřel Knický po asistenci Váchala. Ve druhé třetině Devils zvýšili důraz, dělali méně chyb a třemi góly během čtyř minut zlomili odpor Nýřan. V 19. minutě skóroval Krčma, poté Váchal a ve 23. minutě po vyhraném vhazování ve třetině Nýřan posunul Váchal na Uhlíře, který od modré prostřelil vše před sebou. V dalších dvou gólech měl prsty opět Váchal, nejdříve sám dával po přihrávce Knického a další připravil tři vteřiny před koncem třetiny Paulerovi. Devils pokračovali ve střelecké jízdě i ve třetí třetině a ve 24. minutě byl stav po gólech Krčmy a Knického 9:0. Fanoušky Devils vyvolávanou ´desítku´ vyslyšel Petržík. Poté přišly chvíle Knického, který po přihrávkách Kulhánka a Bora dal postupně na 12:0. Devils se ve snaze využít kolapsu Nýřan a dát co nejvíce branek dopustili dvou špatných střídání, za což byli potrestáni. To je rozhodilo a soupeř toho využil. Tři a půl minuty před koncem sebral čisté konto Hornovi, který se v této sezoně poprvé představil v bráně Devils. Nejdříve snižoval Rada a o minutu déle Dominik na konečných 12:2.

HC Poběžovice – HC Trhanov 3:5 (0:3, 2:1, 1:1)
Po první třetině za stavu 0:3, kdy první dva góly padly hned v úvodu zápasu, to vypadalo na jednoznačnou záležitost pro ´dřevorubce´. Tím spíše, když ve druhé třetině přidali další branku. Domácí ale poté zabojovali a tři minuty před koncem utkání byl stav 3:4. Místo vyrovnávacího gólu však Poběžovičtí inkasovali na konečných 3:5. Branky: Klíma, Nechoďdomů, Hromada – Hlavsa, Burcal, Ryneš 2, Beroušek.

Další výsledky: HC HP Sršni – HC Kanice 3:3 (1:0, 1:0, 1:3) Branky: Pojar, Hana, Minařík – Herian, Raška, Adámek.

12. HC Nýřany ⋌3 0 0 3  6:37  0

Příští zápasy So 10.11.: AHC Panthers – Rakon B (14:15 – 16:00), Nýřany – HC HP Sršni (16:15 – 18:00), Pirates Domažlice – Ice Barons (20:15 – 22:00). Ne 11.11.: HC Trhanov – SKP Domažlice (16:00 – 17:45), HC Kanice – AHC Devils (18:00 – 19:45), HC Poběžovice – Old Boys (20:00 – 21:45).