HC HP Sršni – HC Pirates 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Přestože Sršňům chyběla řada opor a nastoupili v oslabené sestavě, bylo utkání poměrně vyrovnané a do šancí se dostávaly oba týmy. Ovšem hosté z nich vytěžili více. První gól vstřelil Řezníček a zařídil tím ´pirátům´ vedení po první třetině. Sršni si vytvořili pár nebezpečných šancí před bránou hostí, v koncovce se jim však nedařilo. Ve druhé třetině začaly domácímu celku ubývat síly a ´piráti´ získávali navrch. Do dvougólového vedení poslal hosty těsně před koncem třetiny Kurek. Po pauze, kdy si domácí trochu oddechli, se snažili zvrátit vítězství na svou stranu, ale šance nevyužili. Jejich snažení definitvně zlomil třetí gól Pirates, kdy si jeden z bránících beků smolně srazil puk do vlastní brány. Alespoň čestný úspěch Sršňů zajistil Petr ´Arťuchin´ Hiršl, který nahodil puk přes celé hřiště, gólman hostí Málek ´šourák´ podcenil a kotouč skončil v síti za jeho zády.

AHC Panthers – HC Trhanov 8:1 (3:0, 2:0, 3:1)
Panthers dali na závěrečný duel dohromady dvě kompletní lajny, kterým kryl záda gólman Horn zapůjčený od Devils. Trhanovští měli se sestavou ještě větší problémy, a tak do zápasu nastoupili pouze se sedmi statečnými. To se ukázalo pro vývoj zápasu jako rozhodující. ´Panteráci´ ve slušně hraném utkání nasázeli ´dřevorubcům´ osm branek, a když už se zdálo, že velmi dobře chytající gólman Horn udrží čisté konto, hosté v samotném závěru utkání přece jen vsítili čestnou branku, což si za bojovnost zasloužili. Branky: Erhart 3, Mareš, Lukašák, Ticháček, Huml, Čábal ml. – Kohout.

HC Poběžovice – AHC Devils 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)
Devils ve svém posledním utkání před play-off začali proti Poběžovicím aktivně, ale dlouho nedokázali překonat výborně chytajícího Siku. Skóre otevřel až v poslední minutě první třetiny Pauler po asistenci Bora. Po minutě hry druhé třetiny se Devils radovali podruhé zásluhou Uhlíře. Do konce třetiny za vítěze základní části přidali další dva góly Paluch a Bor. Tím bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Poběžovičtí trávili většinu hrací doby ve své obranné třetině, branku Devils ohrožovali jen z brejků nebo střelbou zdálky. Ve třetí třetině přidali hostující Váchal, Kulhánek a Kohel ještě tři góly, zatímco gólman Horn dokončil zápas s nulou na kontě.

Další výsledky 21. kola: Old Boys Domažlice – Rakon B Domažlice 5:0 kontumačně, neoprávněný start Malého. Hráči je zakázána činnost do konce sezony 2012/2013. Nýřany – Kanice 3:5 (1:2, 2:1, 0:2) Branky: Mrázek, Monsberger, Rada – Bittengl Jindřich 5. Ice Barons – SKP Domažlice 4:2 (:, :, :,) Branky: ? – Podestát, J. Pejsar.

Dohrávky 15. kola: Poběžovice – Kanice 2:8 (1:0, 1:4, 0:3) Branky: Klíma, Prexl – Bittengl 3, Herian Jakub, Pták 2, Herian Lukáš, Altman, Old Boys – AHC Devils 3:1, HC Trhanov – Pirates 3:5, SKP – Rakon B 2:0, Sršni – Panthers 7:5, Nýřany – Ice Barons 4:5 (:, :, :,).

Předehrávka 22. kola: HC Kanice – AHC Panthers 5:1 (3:1, 1:0, 1:0) Branky: Špirk 2, Adámek, Bittengl, Herian Jaroslav ml. – Mareš, HC Poběžovice – SKP 3:4 (1:1, 2:2, 0:1) Branky: Klíma, Pišťák, Široký – Mazanec, Benda, Krásnický, J. Pejsar, HC Trhanov – Ice Barons 0:7 (0:1, 0:4, 0:2) Branky: 0 – Fronk, Huber 2, Feiner, Faustin, Hofbauer 2, HC HP Sršni – AHC Devils 1:8 (0:2, 0:3, 1:3) Branky: Pavlík – Vávra, Paluch, Uhlíř, Pauler, Kulhánek, Váchal, Krčma, Pauler, Old Boys – HC Nýřany 7:2 (2:1, 1:1, 4:0) Branky: Janouš 3, Kupčík 2, Kobzík, Nový – Polívka, Rada, Pirates – Rakon B 6:5 (:, :, :,) Branky: Kurek 2, Frček 2, Skala, Pospíšil – ?

12. HC Poběžovice⋌22 2 2 18 39:103 8

Příště So 16.03. předkolo play-off: Kanice – Rakon B (14:30), Trhanov – Nýřany (16.30). Ne 17.03.: Nýřany – Trhanov (16.00), Rakon B – Kanice (18.00).

Čtvrtfinále play-off So 23.03. : Pirates – Sršni (17.00), SKP Domažlice – postupující z předkola (19.00). Ne 24.03.: Ice Barons – Old Boys (16.00), Devils – postupující z předkola (18.00). Odvety So 30.3.: Old Boys – Ice Barons (17.00), postupující z předkola – SKP Domažlice (19.00). Ne 31.3.: Sršni – Pirates (17.00), postupující z předkola – Devils (19.00).