HC Pirates – SKP Domažlice 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Úvodních pět minut drželi ´Piráti´ soupeře pod krkem, zatlačili jej do jeho třetiny, přesto gól padl na druhé straně, kdy Benda z ojedinělé akce poslal se štěstím SKP do vedení – 0:1. Domácí se snažili vyrovnat ale gólman hostů udržel čisté konto až do konce třetiny. V prostřední části zápasu tlak ´Pirátů´ ještě zesílil, ale po vyloučení Kurka na pět minut plus do konce utkání za nešetrný zákrok spojený se zraněním soupeře, za což se viník dodatečně omluvil, začaly četné přesilovky SKP. Trest přišel brzy, Šeba zvýšil na 0:2. Snížení na 1:2 zařídil po spolupráci s Frčkem výstavní trefou Pechač. Náskok dvou gólů vrátil ´policistům´ Šeba, který potrestal minelu obrany. Ve třetí třetině se už ´Piráti´ k ničemu nedostali, neboť ji snad kvůli geneticky dané nedisciplinovanosti téměř celou odehráli v oslabení. Za zmínku stojí, že SKP odehráli během utkání osm minut ve dvojnásobné početní výhodě.

AHC Devils – HC Rakon B 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Devils měli v nohách páteční předehrávku se Sršni, ale to nijak nesnižovalo jejich vysoké tempo. Ani rezerva Rakonu nezaostávala v nasazení, takže derby nabídlo rychlý a útočný hokej, v němž se hra přelévala ze strany na stranu. Oba Tomášové v brankách, Hrdlička v kleci Devils i Dudík v bráně Rakonu, se nenudili a předváděli skvělé zákroky. Skóre otevřel v 7. minutě Váchal po přihrávce muže zápasu Tochora. Zlomové byly tři a půl minuty hry ve druhé třetině, během nichž ´ďáblové´ nastříleli tři góly. První pálila přesně ´pětasedmdesátka´ Kulhánek, poté fanoušky rozjásali parádními trefami Pauler a Krčma – 4:0. Poslední slovo měl už zmiňovaný Tochor. Při hře pět na tři dostal puk na modré Bohuslav, jeho bombu Dudík vyrazil před sebe a Tochor pohotovou střelou minutu před koncem stanovil výsledek na konečných 5:0.

HC Poběžovice – AHC Panthers 2:11 (0:5, 2:4, 0:2)
Stodští ´panteři´ vstoupili do utkání výborně a po dvanácti vteřinách je poslal do vedení Prach. Podruhé zaskočené Poběžovice inkasovaly ve 3. minutě opět z hole Pracha. Ten byl k neudržení a v dalších minutách vstřelil ještě další dvě branky. Pro domácí patnáct minut hrůzy pečetil Ticháček střelou na 0:5. Až ve druhé minutě prostředního dějství se prosadili i Poběžovičtí, to skóroval Klíma po nahrávce od Lincmajera. O třicet vteřin později už byl ale rozdíl opět pětigólový, když na 1:6 dával Huml. Ve 24. minutě vstřelil další gól Panthers Mareš. Debakl snášel psychicky nejhůře poběžovický Hromada, který oslabil domácí hned čtyřikrát poté, co skončil na trestné lavici. Na pátou trefu Pracha v utkání odpověděl poběžovický Pekár, ale Erhart po skvělé akci s Prachem využil přečíslení – 2:9. Na konečných 2:11 ještě upravili výsledek Ticháček a Frydrych.

Další výsledky 19. kola: HC Kanice – Ice Barons 4:2 (0:2, 2:0, 2:0) Branky: M. Pták 3, Špirk – Heus, Wutz. Old Boys – HC HP Sršni 3:3 (1:2, 2:1, 0:0). HC Nýřany – HC Trhanov dohrává se 10.03. od 16:45.

12. AHC Panthers⋌ 19 2 2 15 35:85  8

Příští kolo So 02.03.: AHC Panthers – Ice Barons (14:15 – 16:00), HC SKP – HC HP Sršni (16:15 – 18:00), Pirates – Devils (18:15 – 20:00), Rakon B – Trhanov (20:15 – 22:00). Ne 03.03.: Kanice – Old Boys (18:00 – 19:45), Nýřany – Poběžovice (20:00 – 21:45).