Ice Barons – AHC Devils 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Do vedení šli ´baroni´, když Plötz v čase 6.47 vystihl rozehrávku ´ďáblů´ v jejich pásmu, posunul puk k mantinelu na Fronka a český obránce ranou od modré propálil vše před sebou – 1:0. Odpověď měl na holi Knický, ale jeho teč za záda Markuse Feinera neproklouzla. Bavorský celek oproti předchozím zápasům změnil taktiku. Zatímco jeho rychlí bruslaři napadali obránce Devils, největší hrozba, český útočník Voldán, křižoval nehlídán střední pásmo, kde sbíral puky, jichž se atakovaní obránci zbavovali. Také na buly místo něj tentokrát chodili jeho spoluhráči, kteří se pro ´devětatřicítku´ připravenou ke střele snažili vyhrávat puky. Ostatně právě Voldán v 11. minutě po chybě Devils střelou zdálky pod víko zvýšil vedení Barons – 2:0.

V prostřední části utkání Devils sehráli oslabení tak dobře, že po minutě hry donutili Wutze faulovat, takže se síly na ledě vyrovnaly. Neuteklo mnoho, a na trestnou lavici zamířil ještě Hofbauer, takže domažličtí měli výhodu přesilovky pět na tři. A sehráli ji jako jejich slavnější jmenovci v NHL. Bor zavezl puk do útočného pásma, k vyšachování obránců přizval Kurka, ten posunul před odkrytou branku a důrazný Knický snížil – 2:1. Gólem nabuzení Devils se snažili smazat manko, což byla příležitost pro rychlé brejky soupeře, v nichž vynikal zejména bratr gólmana Barons Jürgen Feiner. Jeho nájezd po deseti minutách hry čpěl gólem, ale Bejček Devils podržel. Šest minut před koncem třetiny rozhodčí ponechali bez povšimnutí zákrok Devils na Hubera, v rámci odplaty se do křížku pustili Heuss s Hůrkou, takže po vyloučení obou ´zlých hochů´ bylo na ledě víc místa. To svědčilo Devils, kteří dostali soupeře pod tlak, ale šance Knického ani Váchala gólem neskončily. Když v samém závěru neuspěli Barons při nájezdu tři na jednoho, šlo se do kabin.

V závěrečné třetině mohl rozhodnout Voldán, když zachytil další pas Devils přes střední pásmo, ale Bejčka nepřekonal. Chvíle, kdy měli Barons více ze hry, vygradovaly v čase 33.26. To Hofbauer zvýšil na 3:1. Ve zbytku zápasu se k potěše příznivců obou týmů nadále hrálo nahoru dolů, skóre se už však nezměnilo a Ice Barons si zkušeně vítězství pohlídali.

Old Lucky Boys – Rakon B 5:7 (2:2, 1:0,2:5)
U dna tabulky živořící Rakon se konečně sešel, přesto se Old Boys ujali v začátku dvoubrankového vedení. O náskok ale přišli, když nejprve inkasovali z nemožného úhlu a pak v oslabení. Ve druhé třetině dokázali vstřelit gól pouze oni, takže se šlo do šaten za stavu 3:2. Ačkoliv se ´veteráni´ snažili pokrýt nebezpečného Jaroslava Malého, ten ve třetí třetině přihrál na góly Černému a sám ještě jeden po samostatném úniku vstřelil. Gólová přestřelka tak nakonec vynesla k bodům Rakonu. Branky: Kobzík 2, Kupčík, Pavlásek, Raška – Černý 4, Malý 2, Pivoňka.

HC HP Sršni – HC Trhanov 5:5 (2:2, 0:0, 3:3 )
Skóre zápasu otevřeli v čase 4:25 Trhanovští, když se do odkryté brány po příhře od Berouška trefil Kuchyňka. Domácí odpověděli za dvě a půl minuty. Nejprve Milisderfer vybídl Pojara, který kotouč dopravil za záda Kváče, a pět minut na to dostal domácí kuriózním zakončením do vedení Paidar za asistence Sloupa. ´Dřevorubci´ před koncem první třetiny potrestali laxní obranu vyrovnávacím gólem po střele Berouška. Druhá třetina byla sice bez gólu, ale v zápase získali navrch hosté. Hned na začátku třetí třetiny využili v čase 31:20 a 31:49 hosté góly Berouška a Beneše vytvořili náskok. Když o tři minuty později Beroušek našel Krčmu, který přidal další gól, bylo to 2:5. Až pak se domácí probudili. Důležitý kontaktní gól vstřelil ve 39. minutě Cingroš po přihrávce Dubského a za tři minuty zadělal na drama Mislisderfer – 4:5. V závěru Trhanov doplatil na nedisciplinovanost. Sršni při přesilovce odvolali brankáře a ve výborně sehraném power-play smazali díky trefě Sloupa náskok hostů – 5:5. Na vyrovnávací branku přihrál znovu Dubský. ⋌(ast)

AHC Panthers – HC Pirates 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Hokejisté z jihu Plzeňska na domažlické Pirates nestačili především bruslařsky a tak si gruppa okolo Otto Řezníčka v průběhu první třetiny vytvořila dvoubrankový náskok, který ve zbývajícím průběhu utkání navýšila na konečných 4:0 a po zásluze získala plný počet bodů. Panteři se marně snažili o vstřelení alespoň čestné branky, ale jejich střelecká nemohoucnost byla do nebe volající. Pochvalu zaslouží jen ´jejich´ gólman, ´ďábel´ L. Horn, díky němuž neodešli ještě s větším přídělem. Branky: Tetour, Ptáčník, Řezníček, Skala.

Další výsledky: HC Kanice – HC Nýřany 4:2 (0:0, 2:1, 2:1) Branky: Herian, M. Špirk, Pták, L. Špirk – Janouš, Kaucký.

11. AHC Panthers ⋌8 1 0 7 14:59 3

Příště 10. kolo So 07.12.: SKP – Sršni (15.30 – 17.15), Old Boys – Nýřany (19.15 – 21.00). Ne 08.12.: Panthers – Trhanov (16.00 – 17.45), Devils – Pirates (18.00 – 19.45), Rakon B – Kanice (19.45 – 21.30), volno – Ice Barons. Příště 11. kolo So 14.12.: Pirates – Nýřany (20.45 – 22.30). Ne 15.12.: Sršni – Ice Barons (11.15 – 13.00), SKP – Old Boys (16.00 – 17.45), Kanice – Panthers (18.00 – 19.45), Rakon B – Devils (20.00 – 21.45), volno – Trhanov.