Domažlice – HC Díly 3:5 (2:2, 0:3, 1:0)

Do utkání nastoupily Díly bez brankáře, který zaspal, a tak se do výstroje převlékl obránce Lukáš Blažek. Ve třetí minutě přihrál Uhlík na modrou V. Svobodovi a ten nájezd na domažlického brankáře Tesaře proměnil – 0:1. V páté minutě bylo vyrovnáno Krčmou střelou z kruhů. Ve dvanáctém minutě po spolupráci Smutného s Volfíkem již byl stav 1:2, ale vedení hostům vydrželo jen pět minut, poté prostřelil Blažka od modré P. Baroušek – 2:2. Na začátku druhé třetiny vystřelil od modré Brejcha a Zibear střelu tečoval do protipohybu brankáře – 2:3. Čtvrtý gól padl po přihrávce Vítovce zpoza branky na Smutného, který na dvakrát překonal Tesaře – 2:4. Díly dobře bránily střední pásmo a se střelami z dálky si gólman Blažek poradil i díky obráncům, kteří odražené střely odklízeli do bezpečí. Pak se dostal do brejku V. Svoboda a proměnil – 2:5.

Ve třetí třetině si Díly vedení již pohlídaly. V 60. minutě ještě upravil Kalivoda výsledek na konečných 3:5. „Stál jsem v brance poprvé, ale nechytalo se mi špatně. Kluci zodpovědně bránili a se střelami z dálky jsem si poradil. Odměnou mi bylo naše vítězství,“ konstatoval po zápase Lukáš Blažek. “Musím pochválit Lukáše Blažka, který se zhostil výtečně brankářské role a pomohl nám k výhře, samozřejmě musím rovněž pochválit i hráčr, kteří odehráli celý zápas zodpovědně,“ dodal po zápase Ladislav Buršík.

Sestava Dílů: Blažek – Konop, Uhlík – Smutný, Vítovec, Volfík, Soběhart, Mazanec – V. Svoboda, Brajcha, Ziebar. Aktuální tabulka