I když domácí vedli 3:0, hosté zabojovali a utkání se proměnilo v přetahování o body, které nakonec zůstaly doma.

Osvračín – Kout A
5:4 (2:0)
Domácí chtěli čtvrtému týmu tabulky vrátit prohru, kterou na jeho hřišti na podzim utržili, a proto do utkání dali vše. Více jak stovka diváků se gólu dočkala až po půl hodině hry, když přesně hlavičkoval osvračínský Petr Bukovský – 1:0.
Když v poslední minutě prvního poločasu přidal druhý gól Osvračína Vítězslav Černý, nikdo netušil, co fotbalisté Kouta předvedou po přestávce – 2:0.
Kdo přišel až na druhý poločas, vůbec neudělal chybu. V 55. min. se opět radovali fanoušci Osvračína. Tentokrát se střelecky prosadil Tomáš Raška a zdálo se být rozhodnuto – 3:0.
O pět minut později ale přišla první ´dělovka´ koutského Petra Králíka a byl to on, který dvě minuty nato opět překonal osvračínského brankáře – 3:2.
Výhra domácích byla v ohrožení, a proto byli donuceni dát všechny síly do útoku. To se jim vyplatilo a už v 65. min. Michal Argman zařídil opětovné dvoubrankové vedení Osvračína – 4:2.
Gólová přestřelka nebrala konce a v 70. min. se opět radovala koutská střídačka, když se po nařízeném pokutovém kopu krásně trefil autor předchozích branek Petr Králík, který si tak na své konto připsal hattrick – 4:3.
Netrvalo dlouho a stav se opět měnil, když se k míči dostal Alois Wendl a koutskému gólmanovi přidal na konto pátý gól – 5:3.
Osvračín poté stáhl všechny síly do obrany a hlídal si tříbodový zisk. Na druhou stranu hosté začali tlačit, z čehož vyústil i gól Petra Kounovského pět minut před koncem hrací doby – 5:4. (dek)
Branky: Wendl Alois, Argman Michal, Černý Vítězslav, Bukovský Petr, Raška Tomáš - Králík Petr 3, Kounovský Petr; Rozhodčí: Křen Jiří; ŽK: Bukovský Petr, Janka Tomáš, Argman Michal - Paluch Tomáš, Diváků: 140
Sestava Osvračín: Řezníček– Argman, Bukovský, Raška, Blecha, Nauš, Janka, Argman M., Wendl, Černý, Blecha, Trenér: Mučka Roman
Sestava Kout A: Cibulka – Kadlec, Beneš, Král, Kastner, Jusník, Kounovský, Iha, Kastner M., Paluch, Wirt, Králík. Trenér: Steinbrücker Martin