Starší dorost Jiskry se zatím trápí

Domažlice - Starší dorost Jiskry Domažlice v posledním kole narazil na SKP České Budějovice a ani ve čtvtém zápase Jiskra na potřebné body nedosáhla.

17.9.2009

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Bláha

První poločas byl v jasné režii hostujícího týmu. Ve druhém poločase Jiskra hru vyrovnala, ale gól nevstřelila.

Hned ve 2.min. Minařík výborně odcentroval a Škrabal hlavou ohrozil brankáře hostů. Z protiútoku hosté stříleli vedle. V 8. min. se dostal ke střele Havlíček, ale branku netrefil. Po zaváhání brankáře Jariny v 18. min. se hosté dostali do vedení 0:1.

Další pokus hostů musel Jarina likvidovat už o čtyři minuty později. Minutu poté hlavičkoval Braun, ale minul. V 30. min. měl velkou šanci Minařík, ale z malého vápna střílel mimo branku. Dobrým zákrokem podržel Jiskru ve 43. min. Jarina, když včasným vyběhnutím srazil střelu hostů. Vstup do druhého poločasu se Jiskře nevydařil, když Waldmann nabídl hostům šanci, kterou využili ke vstřelení druhé branky - 0:2.

Po hodině hry stříleli hosté opět vedle a v 80. min. vyslal dalekonosnou střelu na branku soupeře Waldmann. Brankář ji se štěstím vyrazil na roh. I když hosté působili fotbalověji Jiskra přišla o body především po svých individuálních chybách.

Sestava Jiskry Domažlice: Jarina (75' Čapský) - Pačesný, Waldmann, Brychcín,J urko - Škrabal, Hošek, Minařík, Havlíček - Braun(46' Kubina), Levý. Trenéři: Brichcín, Pavlíček.

17.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

Zloděj bez kalhot se chtěl do auta vloupat víkem od kanálu

Petr Sojka se strojem HB 350 z roku 1920 a Růžena Sojková s motocyklem Royal Enfield 225 z roku 1925 čekají na pokyn startéra.