FK Staňkov - Zbůch
2:1 (1:0)

Do utkání vstoupila obě mužstva velmi aktivně, hosté však byli aktivnějším celkem na trávníku. Po čtvrthodině hry Staňkov zahrával přímý kop, míč se snesl do vápna, kde se ve skrumáži odrazil až k Bočanovi, který hlavou dorazil míč do sítě – 1:0.

Těsně před přestávkou Zbůch kopal penaltu po faulu Vyskota v pokutovém území na pronikajícího hráče hostů, ale brankář Jánský si s ní poradil a okamžitě rozehrál.

Z následného protiútoku se prosadil Morkes, jehož centr z pravé strany zapadl k úžasu všech do šibenice – 2:0.

Po přestávce opět zavládli aktivitou hosté a vytvořili si mnoho slibných šancí, avšak bez úspěšného zakončení. Jejich aktivita vyústila v branku v 62. minutě, kdy se míč ve hloučku hráčů odrazil do sítě Jánského od Kasla, který tak snížil náskok Zbůchu – 2:1.

Od té chvíle hosté domácí tlačili a vytvořili si několik dalších šancí. Čím více se přibližoval konec utkání, tím více přibývalo na trávníku nepřesností na obou stranách a hra se také velmi přitvrdila.

V nastavení byl po druhé žluté kartě vyloučen staňkovský Cerha, který stáhl soupeře. V téže minutě byl vyloučen i hostující hráč, který Cerhu udeřil pěstí. To sice hlavní rozhodčí neviděl, ale rozhodl tak po upozornění pomezního.

Domácí si již svůj náskok pohlídali a radovali se teprve z druhé výhry v sezoně. „Spodní část tabulky je velmi vyrovnaná, a pokud naše áčko udělá ze zbývajících dvou zápasů tři až čtyři body, ještě není nic ztraceno. O záchranu se ale budeme rvát do posledního kola, ještě není nic ztraceno,“ řekl Jaroslav Baar, předseda staňkovských fotbalistů.

Branky: Bočan, Morkes - Kasl; ŽK: 2:3; ČK: 1:1, Diváků: 80

Sestava FK Staňkov: L. Jánský - Hrach, Tolar, Kukla (60. Cerha), Vyskot - Morkes, Janeček, Kukla, L. Zahoř - Bočan, Dolejš. Trenér: Zdeněk Zahoř