Fotbalisté Sušice cestovali na hřiště silné Čížové, která měla s posledním mužstvem tabulky nečekané potíže. Tým pod vedením trenéra Jana Staňka se v průběhu druhé půle dostal podruhé do vedení, vaz mu ale poté setly špatně ubráněné standardky.

Čížová – Sušice 3:2
Trápící se Sušice podala v Čížové srdnatý výkon a dlouho živila naději na překvapivý bodový zisk. Hosté vsadili na pozornou defenzívu v čele s výborným gólmanem Gillem. Sušické naděje nicméně pohasly po dvou standardních situacích, z nichž zkušený domácí celek dvakrát potrestal svého protivníka.

Poločas: 1:1. Branky: 11. z PK Jirouš, 65. Polodna, 75. Zahrádka – 20. Skála, 62. Vrhel. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 0:2. Diváci: 120.
Sušice: Gill – Bachroň (89. Brabec), Hrubec, Vichr, Fuchs – Hájek (85. Varga), Skála, Skuhra (83. Čanecký), Szedmák (89. Kysilka) – Vrhel, Klíma. Trenér: Jan Staněk.

Sedlčany – Rokycany 1:0
Hosté nenavázali na poslední bodový zisk proti Admiře a ze Sedlčan odjeli s prázdnou. O výsledku zápasu rozhodl jediný gól. Na začátku zápasu přilétl dlouhý pas přesně na nohu domácího Němce, který z voleje efektně přeloboval vyběhnuvšího gólmana Vilda.
Poločas: 1:0. Branka:5. Němec. Rozhodčí: Šob. ŽK: 1:1. ČK: 0:1. Diváci: 420.
Rokycany: Vild – Vaščák, Procházka, Grambal, L. Aubrecht – Hereit, Brož (77. Cibula) – Končal, Černý, Kopečný (69. D. Kroc) – Trojanec. Trenér: Robert Vágner.

Klatovy – Č. Krumlov 0:1
Jihočechy nastartovala rychlá branka, když si centr Kabeleho nešťastně srazil do vlastní sítě jeden z domácích obránců. Klatovští byli ve zbytku první půle jako opaření a teprve po změně stran se dostali do tlaku. Útočné akce týmu z Pošumaví ale ztroskotávaly na výborně chytajícím gólmanu Votýpkovi či brankové konstrukci, která hned dvakrát zazvonila.

Poločas: 0:1. Branka:5. Kabele. Rozhodčí: Leška. ŽK: 4:1. Diváci: 260.
Klatovy: Rojík – Lukeš, Žáček, Janda, Vojtko – Mészáros, Kotrba – Dolanský (80. Rybák), Lucák (71. Kaas), Krásný – Pavlovič. Trenér: Milan Dejmek.

Doubravka – Ostrov 1:1
Plzeňské Senco se potrápilo s Ostrovem, který pořádně kousal doubravecké fotbalisty. Bonusový bod zařídil především gólman Bouzek, jenž sám proměnil pokutový kop a následně další tři chytil. „Z průběhu zápasu a našeho výkonu jsem hodně zklamaný a rozčarovaný. Vůbec jsem nečekal, že se propadneme do takové herní bídy. Hrozně mě to mrzí. Dva body jsou ještě zlaté," nebyl vůbec spokojený trenér Doubravky Aleš Jindra.

PK: 4:3. Poločas: 0:0. Branky: 55. Peterka – 82. Nýber. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:3. Diváci: 128.
Doubravka: Bouzek – Künstner (46. Štěrba), Knakal, Novák, Petr – Skopový, Brabec, Krejčí (66. Morávek), Stružka, Sýs – Peterka (73. Ungr). Trenér: Aleš Jindra.

Ostatní výsledky 20. kola divize A: Aritma – Mariánské Lázně 1:0 (0:0, 25. Junek), Dobříš – Malše Roudné 2:1 (0:1, 65. Maryška, 83. Šrain – 34. Růžička), Admira – Karlovy Vary 1:0 (1:0, 43. Zahálka), Jankov – Motorlet 2:1 (2:0, 34. Voráček, 45. Smékal – 51. Sodoma).