V předposledním kole I.B třídy zajížděla vedoucí Jiskra Domažlice B na trávník sousedního Sokola Mrákov. Aby si udržela vedoucí postavení v tabulce, musela bodovat.

Mrákov – Domažlice B
1:1 (1:1)
Domažličtí začala aktivně a už v páté minutě poprvé ohrozili mrákovského brankáře Jirátku. Poté začali více tlačit domácí a domažlický celek několikrát zachraňoval až gólman Pejsar.

Ve 25. minutě rozehrál domažlický Váchal trestný kop a ve vzdušném souboji s Janečkem nakonec hlavou poslal domácí Stýskal míč přesně k levé Jirátkově tyči a poslal hosty do vedení 0:1.

Vedoucí branka posílila sebevědomí Domažlic, kteří přidali na tempu i na důraznosti. Ve 35. minutě domácí zatáhli míč na polovinu hostů, kde si na centr nabíhal Zahrádka. Ten byl v pokutovém území faulován Forstem, za což viděl žlutou kartu. Pokutový kop proměnil k tyči mrákovský Němec – 1:1.

Vyrovnaný stav vyburcoval oba týmy. Pět minut před koncem poločasu využil domácí Zahrádka špatné Váchalovy rozehrávky, ale svoji akci zakončil střelou nad břevno Pejsarovy svatyně.

I do druhého poločasu vstoupili aktivněji Domažličtí a hned ve 47. minutě se po Krumlově centru dostal ke střele Paul, ale nedůrazný pokus skončil v Jirátkových rukavicích. Dvě minuty nato Váchal našel nabíhajícího Černého, ten utekl domácí obraně a v dobré šanci trefil jen tělo vybíhajícího Jirátka.
Desetiminutový tlak domažlických hráčů přerušil až Růžek, který těsně minul pravou Pejsarovu tyč. Domácí se na chvíli opět dostali do hry a ti hned pohrozili při několika rohových kopech.

Do konce poločasu se na obou stranách hřiště vystřídalo několik šancí, ale více jak stovka fanoušků se již gólu nedočkala.
Jiskra po víkendu vede tabulku jen kvůli lepšímu skóre před Stodem a o dva body méně má Dl. Újezd, který prohrál na domácí půdě s Postřekovem.

Sestava Jiskry Domažlice B: Forst, Rejthar, Janeček - Paul - Černý, Brichcín, Kruml, Váchal - Bočan, Kotlan (46. Krakeš). Trenér: Ivan Major.