FK Holýšov – Spartak Chrást
3:1 (1:1)
Holýšovu k první brance pomohla penalta, kterou ve 27. minutě proměnil kapitán Tlustý – 1:0. Obraz hry ale skóre neodpovídal. Poločas byl v režii hostů, kterým se zaslouženě podařilo zužitkovat tlak ve vyrovnávací branku. O tu se ve 37. minutě postaral Davídek - 1:1. Do šaten se šlo za nerozhodného stavu.

V šatně domácích asi bylo rušno, protože druhý poločas přinesl zcela jiný obraz hry v podobě zlepšeného výkonu Holýšova. K radosti tří set diváků se hrál bojovný a pohledný fotbal, v němž nechybělo nasazení. Domácí začali více hrát po zemi, kombinačně s rychlými výpady po stranách. V 79. minutě byl před šestnáctkou po faulu na Tlustého vyloučen hráč hostí David Král. K přímému kopu se postavil Kaas a technickou střelou přes zeď poslal domácí do vedení - 2:1. Poté se úporně bojovalo zejména o střed pole. V 86. minutě domácí Panuška prokličkoval přes dva obránce a nádherným angličanem od tyče do brány pojistil vedení Holýšova – 3:1. Zbytek utkání dramatičtější okamžiky nenabídl, a tak si domácí připsali tři body. Za vedoucím M. Touškov, jenž zdolalo Stříbro 4:1, zaostávají o bod.

Sestava Holýšova: Marcel - Hamerník, Kaas, Majlát, Šimka (Smeták) - Vrba (Dostálík), Procházka, Panuška, Juráš (Levička) - Trhlík, Tlustý.