Heřm. Huť – Postřekov 5:1 (1:1)
Úvodní tlak hostů, kteří šli do zápasu v sestavě podobné té z utkání s H. Týnem, ukončila v 9. minutě ztráta míče postřekovských útočníků, následoval rychlý brejk domácího Veselovského, kterým se Huť ujala vedení.

Ještě do konce poločasu hosté srovnali, když domácí obranou prošel Adam Polák, na jehož střelu k tyči z hranice velkého vápna byl huťský Konvalinka krátký.

Po změně stran Postřekov promarnil tři brankové příležitosti. V 60. minutě zvýšil domácí Lakó na 2:1. Závěrečná čtvrthodina zápasu odhalila slabinu hostujícího celku. Špatnou fyzičku trestal dvěma góly v 74. a 85. minutě M. Poslední a střídající J. Poslední v 75. minutě.

Postřekov, jenž po ztrátách potřebuje bodovat, teď čekají lepšící se Konst. Lázně.