Pro Holýšov byl zápas poslední prověrkou před začínající jarní sezonou v Puma krajském přeboru, kterou odstartuje v neděli 14. března od 14.30 s Tachovem. Staňkov začíná v I. B třídě v sobotu 26. března od 15.00 hodin v Heřmanově Huti, do té doby jej ještě čeká příprava v Přešticích a s rezervou Kolovče.

FK Holýšov - FK Staňkov 3:1 (1:0)
V prvním poločase se poměrně dlouho čekalo na nějaké vážné ohrožení branky. První branka přišla až po rohovém kopu Holýšova, když hosté nechali ve vápně hlavičkovat osamoceného Hamerníka - 1:0. Zvýšit mohl Manowetz, který přebral na hranici vápna přihrávku a řítil se sám na brankáře hostí, ale ten včasným vyběhnutím akci domácích zmařil. Další šanci měl navrátilec v sestavě Majlát, který taktéž po rohovém kopu hlavičkoval do připraveného brankáře Steinbacha. Koncem prvního poločasu si vytvořili šanci i hráči Staňkova, ale Rejthar mířil nad, a tak se do kabin odcházelo s poločasovým výsledkem - 1:0.

V druhém poločase si Holýšov postupně vytvářel další příležitosti, ale střely Schambergera a Multruse mířily těsně vedle branky hostí. Staňkov paradoxně inkasoval znovu v době, kdy předváděl nejlepší hru. V 60. minutě účastník krajského přeboru vysunul presing na polovinu Staňkova, Lukáš vybojoval na levé straně míč a poslal jej do vápna na volného Jeniše, ten si orazil míč s Hrádkem a skóroval do prázdné branky, čímž zvýšil vedení - 2:0. V 70. minutě zahrával Staňkov rohový kop, Janka našel hlavu Dostálíka a ten snížil - 2:1. Minutu před koncem dal konečnou podobu výsledku krásným přímým kopem holýšovský Multrus a stanovil konečný výsledek na - 3:1. Holýšov po výhře nakonec na turnaji obsadil 5. místo.

FK Holýšov: Čermák (Marcel) - Hamerník (Levička), Trhlík, Majlát, Schamberger - Beneš (Vrba), Procházka (Gabriel), Multrus, Kubina (Lukáš) - Hrádek, Manowetz (Jeniš). Trenér: Jiří Multrus st.

FK Staňkov: Steinbach – Regál, Dolejš, Bukovský, Bozděch – Brož, Fillinger, Hrdina, Zahoř – Janka, Rejthar. Střídali: Dostálík, Ševčík, Výrut, Muchna, Kukla. Trenér: Milan Kucharič.