Divize: Strakonice v derby udolaly Třeboň

Strakonice - Tým od Otavy ztrácí na Domažlice už jen tři body.

29.3.2011

Strakonice otočily zápas s Třeboní a vyhrály 2:1.Foto: Jan Škrle

STRAKONICE – TŘEBOŇ 2:1 (0:0)
Tři body domácích byly vybojované, skóre museli otáčet. I když v celém utkání byli lepší, měli více ze hry a více šancí. V prvním poločase ale jejich střely mířily buď mimo, nebo si s nimi poradil gólman Jakub Skála. Hosté zahrozili až těsně před přestávkou, střela Leštiny šla vedle.

Po obrátce byli v tlaku Strakoničtí, byli to však Třeboňští, kdo otevřel skóre v 60. minutě z ojedinělé příležitosti, kdy brankář Rojík vyrazil míč a s dorážkou si poradil Leština. Domácí se dál tlačili dopředu a dočkali se v 75. minutě: Křiváček vyrovnal také z dorážky. Chvíli nato se do vápna hostů prodral Kotrba, jeho dobrý pokus z úhlu Skála vyrazil, ale na dorážku Glazunova byli všichni krátcí - 2:1. Poté se zápas už jen dohrával.

Branky: 75. Křiváček, 78. Glazunov – 60. Leština. Rozhodčí: Pastyřík – Hudeček, Svatík. Diváků: 208.

Strakonice: Jaroslav Rojík – Listopad (70. Křiváček), Legdan, Peroutka, Šimánek – Horejš (29. Říský), Benedikt, Bambule, Kotrba – Glazunov – Káník (66. K. Cibulka).

Třeboň: J. Skála – Bláha (80. Wolf), Malý, Peterek, Procházka – Houdek (88. Svoboda), Pintér, Janoušek, Sláma – Leština, Příhoda (35. Maxa).

1. Domažlice ⋌18 13 1 4 38:25 40
2. Strakonice ⋌18 11 4 3 33:19 37
3. Bohemians 1905 B ⋌18 11 2 5 35:19 35
4. Votice ⋌18 8 4 6 31:21 28
5. Motorlet Praha⋌ 18 8 4 6 31:25 28
6. Tábor⋌ 18 8 4 6 24:22 28