FK Staňkov - Sokol Postřekov 3:1 (2:1)
Na podzim v Postřekově vyhrál Staňkov 2:1 a do odvety vkročil tým z Chodska s odhodláním soupeři porážku vrátit. V úvodu utkání byli hosté aktivní, dokonce poté, co brankář Jánský ztratil daleko od branky míč, trefili břevno. V 17. minutě kopal Staňkov roh, střela Bozděcha cíl nenašla. Postřekovští pak podnikli rychlý protiútok, na jehož konci byla střela Závodného k tyči a hosté šli do vedení – 0:1.

Svěřencům trenéra Kuchariče nějaký čas trvalo, než se z prodělaného šoku oklepali, ale závěr poločasu už patřil jim. Střela Janky po rychlé kombinační akci mířila ještě nad branku, ale ve 37. minutě již bylo vyrovnáno. Centrovaný míč z přímého kopu vrátil Bauer hlavou k Rejtarovi, který taktéž hlavou překonal Noska mezi tyčemi postřekovské branky – 1:1. A krátce poté se po přihrávce Bozděcha napřáhl z dálky Janka a Staňkov šel do vedení – 2:1. Těsně před přestávkou to vyzkoušel z dálky ještě Bauer, ale střelu pod břevno Nosek skvěle vyrazil.

Hned po obrátce zaútočili nebezpečně hosté, Škrabalova střela šla jen těsně vedle tyče. Diváci sledovali zajímavý zápas s akcemi na obou stranách, na staňkovské straně se do nejnebezpečnějšího zakončení dostal dvakrát Dostálík, ale v obou případech ho Nosek vychytal. S přibývajícími minutami se domácí snažili více kontrolovat hru, těsně před koncem ale přidali třetí branku, když se po skrumáži z rohového kopu prosadil Bauer – 3:1. Vítězství domácích je asi zasloužené, každopádně Postřekovští zanechali ve Stankově velmi dobrý dojem, zvlášť směrem dopředu ukazovali kvalitu.

FK Staňkov: Jánský – Bozděch, Dolejš, Bukovský, Brož (60. Šefčík) – Bauer, Hrdina – Dostálík (85. Regál), Fillinger, Janka – Rejthar. Trenér: Milan Kucharič.
Sokol Postřekov: Nosek – Jasan, Tomášek, Tauer, Beroušek – Vavřík, Vaněk, Steinberger, Adamka – Závodný, Škrabal. Trenér: Jindřich Kapic.