FK Holýšov – Jiskra Domažlice B 3:6 (2:3)
Benfika šla do vedení trefou Palucha po trestném kopu, Holýšov srovnal Kubinou. Vedení Jiskře vrátil Pačesný z penalty po faulu na Janečka. Pak sice znovu vyrovnal Jeniš, jenže Pačesný do konce poločasu strhl vedení opět na stranu hostů.

Do druhé půle oba trenéři vystřídali. Čerstvý Krakeš zvýšil vedení Domažlic na 4:2, ale Vrba ještě vrátil Holýšovu naději. Závěrečná část zápasu už však patřila pohyblivějším a efektivnějším hostům, za které se trefil Krakeš a na 6:3 pro Jiskru uzavřel Rojt.

Holýšov se v utkání trápil v koncovce, dílem i kvůli několika výtečným zákrokům brankáře Domažlic Freie, ale přesto vyložené šance Jeniše a Černohorského volaly po gólech.

„Na to, že jsou oba týmy v přípravě, to byl pěkný a kvalitní zápas. Hrálo se v tempu, s nasazením a množstvím tvrdých soubojů. Byli jsme Holýšovu více než vyrovnaným soupeřem. I když výsledek nelze přeceňovat, stačili jsme důrazem i rychlostí,“ hodnotí trenér vítězného týmu Ivan Rybár, který do druhé půle vedle Krakeše a Rojta poslal také Vítězslava Kohouta, jenž se rozhoduje, zda jaro odkope jako na podzim v Mrákově nebo pomůže mateřskému klubu s bojemo postup z I. A třídy.

Rybárův protějšek Jiří Multrus viděl ve hře svých svěřenců rezervy, ale na druhou stranu také určité zlepšení oproti nedávnému přípravnému zápasu s Tachovem. „Na hráčích Jiskry byly vidět zkušenosti z dorostenecké divize i kvalitní příprava na umělce. My zatím běháme v lese. Chyběli nám někteří hráči základu, výsledek neodpovídá průběhu hry, ale nechci se vymlouvat, šest gólů bychom dostat neměli,“ uvádí trenér Holýšova.

FK Holýšov: Marcel – Multrus, Levička, Majlát, Trhlík – Šimandl, Kubina, Procházka, Panuška – Jeniš, Černohorský. Střídali: Čermák, Vrba, Belina, Vítek. Trenér: Jiří Multrus.

Jiskra Domažlice B: Frei – Pavlíček, Hošek, Neumann, Pačesný – Brichcín, Vísner, Paluch, Waldmann – Kubica, Janeček. Střídali: Kohout, Rojt, Krakeš. Trenér: Ivan Rybár.