V první půli, jak se uvádí na webu fotbalové Příbrami, byli nebezpečnějším týmem hosté, ale Příbram několikrát podržel brankář Rondzik. Domácí si v první půli připsali pouze jedinou střelu mezi tři tyče, která ale znamenala vedení. Branku díky svému důrazu vstřelil Tomáš Wágner.

Na začátku druhé půle se blýskl u lajny Tomáš Pilík a jeho centr před branku proměnil ve druhý gól Pavel Ricka. Hosté se pak po zbytek poločasu snažili alespoň utkání zdramatizovat, ale Rondzik si čisté konto vzít nenechal. V samotném závěru měl naopak šanci zvýšit ještě Pilík. Jeho sólový nájezd přes polovinu hřiště, ale brankou neskočil.

Domácí si tak na jaře připsali do tabulky Divize A druhé domácí vítězství. Dobrou zprávou byl i start uzdraveného útočníka Briana Ackleyho, který odehrál téměř 60 minut. Na utkání se byl podívat také senátor a příbramský starosta pan Josef Řihák.

1. FK Příbram B – FK Spartak MAS Sezimovo Ústí B 2:0 (1:0) Branky 40. Wágner, 52. Ricka
Rozhodčí Hudeček - Janoch, Grimm

Sezimovo Ústí B: Varyš - Martínek, Novák, Jelen, Nenička (84. Převrátil), Brůžek, Hojdar, Chotovinský, Hric, Dobal, Horka

Příbram B: Rondzik - Doležal, Ricka, Kvída, Divíšek - Ackley (57. Zikán), Pilík T., Ševr, Mareš (76. Šorna) - Wágner T., Jurdík

Sestava Příbram B z 13. března proti Jiskře Domažlice: Rondzik - Doležal, Ricka, Kvída, Divíšek - Mareš (86. Zikán), Videgla, Krameš (83. Šorna, Papšys (58. Ševr) - Wágner T., Jurdík