SSC Bolevec – FK Holýšov 3:2 (1:2)
První branka padla z penalty již v úvodu utkání, když byl holýšovský kanonýr Tlustý stažen v šestnáctce za dres a následný nařízený pokutový kop s přehledem proměnil – 0:1.

Na hře hostů se projevila absence Jana Procházky, který musel být střídán již v půlce prvního poločasu, a Holýšov tak neměl ve středu hráče, který by míč podržel a rozdával přesné přihrávky na útočníky. Domácí se dostávali do častých šancí, které ale nebyly zakončeny přesně. U zrodu útoků Bolevce byl často brankář, když dlouhými nákopy zásoboval útočníky balony za obranu. A právě z jednoho takového se míč dostal až na záložníka domácích Šimla a ten lobem přehodil brankáře Janču v holýšovské brance – 1:1.

Za pár minut se ale stav utkání měnil znovu ve prospěch holýšovských. Panuška byl faulován tři metry před velkým vápnem a pískal se volný přímý kop, k němu se postavil opět Tlustý a mazácky střelou do protipohybu doprostřed branky strhl vedení na stranu hostů – 1:2. Ke konci prvního poločasu se v jednom souboji před holýšovskou brankou zranil stoper Majlát a do druhého poločasu musel být vystřídán Levičkou.

Ve druhé půli chtěli hosté zvýšit vedení, ale to se jim nepodařilo. Naopak čelili mnoha útokům v čele s domácím útočníkem Pelnářem. První vážná šance Bolevce přišla po deseti minutách, když nastřelili břevno Jančovy branky. Další útok už ale skončil brankou, když Holýšovští po rohu neuhlídali domácího Thomayera a ten efektní hlavičkou srovnal na 2:2.

Obdržená branka se na výkonu hráčů Holýšova podepsala, navíc často čelili vulgaritám ze strany domácích diváků, kteří stáli přímo u jejich střídačky. K divákům se „přidal“ i rozhodčí. Často pouštěl zákroky na hranici únosnosti a připískával domácím. Běžela přibližně 80. minuta, když opět po rohovém kopu holýšovští fotbalisté neuhlídali útočníka domácích Pelnáře a ten dostal domácí do vedení – 3:2. V 82. minutě přišlo vyloučení Martina Lukáše a poté útočné akce hostů končily před vápnem domácích.

Holýšovu s čtyřiapadesáti body tak kolo před koncem patří 4. místo v tabulce krajského přeboru s jednobodovou ztrátou na Chrást a Rokycany.

FK Holýšov: Janča - Lukáš, Trhlík, Majlát (46. Levička), Schamberger - Jeniš, Panuška, Procházka (Juráš), Multrus - Hrádek, Tlustý. Trenér: Vladimír Lešetický. ŽK: 5:2, ČK: 0:1 ( 82. Lukáš), Diváků: 100.