Na čele Ligy seniorů přezimují Poběžovice

Hostouň /FOTOREPORTÁŽ/ – Příjemné podzimní sluníčko provázelo ve čtvrtek v Hostouni dohrávaný zápas Ligy seniorů mezi domácí Lokomotivou a Starou gardou Chudenic. Zápas si nenechalo ujít poměrně dost diváků. Ti nakonec viděli jedenáct gólů.

3.11.2010 1

Liga seniorů - Utkání Hostouně s SG Chudenice.Foto: Deník/ Václav Tauer

Hostouň – Chudenice 6:5 (1:4)

Domácí v úvodu nedokázali proměnit svoje příležitosti. Posílení hosté byli efektivnější a po první půli vedli vysoko 1:4, když všechny branky za ně dal jeden z jejich útočníků. Jenže ten musel po obrátce střídat, když dostal „koňara“ a hosté přestali být směrem dopředu nebezpeční. Domácím podle kouče Josefa Fujana prospěla i výměna gólmana, kdy se Sokol posunul do útoku a Lešek zápas dochytal. Hostouňští během druhé půle kopali dvě penalty. Fanfule jednu neproměnil, ale druhou už Baxa dal a domácí nakonec poslední duel podzimní části soutěže vyhráli gólem tři minuty před koncem 6:5.

Na čele tabulky Ligy seniorů jsou po podzimní části soutěže Poběžovice. Ty patří se svým početným kádrem stejně jako v loňském ročníku k velkým favoritům soutěže, tamní hráči „to prý mají v nohách“. Za nimi se se ztrátou dvou bodů drží tým Stráže u Tachova. Také její mančaft nepředvádí špatný fotbal.

Až třetí je loňský vítěz Holýšov a na čtvrtém místě přezimuje další z velkých favoritů, Sokol Krchleby. Jarní část soutěže odstartuje pravděpodobně 29. dubna.